کولاکوویچ: از الان تمرکز ایران روی انتخابی المپیک هست

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران پس از آخر ملاقات با برزیل و کسب مقام پنجمی لیگ ملت های والیبال گفت: درمورد این مسابقه می توانم بگویم که یکی از بهترین گیم های زندگی من از نظر کیفیت بود. هیچ وقت ندیده بودم یک تیم حتی برزیل بتواند به این شکل سرویس بزند و درون همه طول مسابقه تنها ۱۳ خطا داشتند و همچنین درون دفاع باور نکردنی گیم کردند و عالی بودند.

وی درون ادامه درون تشریح مسیر مسابقه افزود: درون شروع مسابقه و ست اول، گرچه از نظر کسب نتیجه خوب نبودیم ولی از نظر کیفیت گیم خوب عمل کردیم و نزدیک به برزیل بودیم. درون ست دوم نیز شانس برد داشتیم ولی برزیل درون آخر ست بهتر از ما عمل کرد. درون ادامه کار و درون ست های سوم و چهارم و شروع ست پنجم، گیم ازبرای ما فوق العاده پیش رفت و تا نتیجه ۸ بر ۵ درون ست پنجم خوب بودیم ولی درون ادامه آنچه که ازبرای پیروزی احتیاج داشتیم، متاسفانه خوب پیش نرفت. خیلی خوشحال هستم که به همه نشان دادیم که ایران چطور می تواند با کیفیت گیم کند. ایران برابر برزیل، قهرمان المپیک ۳ بر ۲ و با نتیجه نزدیک شکست خورد.

سرمربی تیم ایران درون آخر صحبت های خود اضافه کرد: از همه هواداران ایران درون شیکاگو تشکر می‌کنم که به ما کمک کردند. ما قسمت اول فصل مسابقات را با کسب مقام پنجم لیگ ملت ها به آخر رساندیم و پیش روی ما مسابقات انتخابی المپیک درون روسیه هست و با تمام تلاش و تمرکز ازبرای موفقیت درون این مسابقات آماده می‌شویم.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *