کشف ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طلای قاچاق درون ۹ ماه/ دستگیری جاعل حرفه‌ای

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از دستگیری یک کلاهبردار و جاعل حرفه ای توسط عوامل پلیس فرودگاه مهرآباد خبر داد و اظهار داشت: درون پی شکایت تعدادی از شهروندان از فردی که تحت پوشش شرکت ارائه خدمت ها هوایی و مسافرتی فعالیت می‌کرد، موضوع درون دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: این فرد با سوء استفاده کردن از نام یک شرکت منحل شده و با جعل اسناد مدعی بود که ازبرای بعضی متقاضیان می‌تواند فرآیند صدور ویزا را پیگیری و دنبال کند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور عنوان کرد: متهم ازبرای صدور ویزا، از مالباختگان علاوه بر دریافت مبالغ هنگفت، مدارک هویتی و تحصیلی و … را اخذ می‌کرد به طوری که از محل اختفای این فرد ۱۵۰ گذرنامه کشف شد.

سردار مهری خاطرنشان کرد: این فرد ۳۰۰ شاکی دارد و درون مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده هست.

وی خطاب به شهروندان عنوان کرد: چنانچه کسی خواهان مسافرت به خارج از کشور هست باید موضوع را از فرایند قانونی طی کند و شهروندان عزیز حتما به شرکت های معتبر و دارای مجوز ازبرای دریافت خدمت ها مسافرتی مراجعه کنند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور درون قسمت دیگری از سخنان خود درون تشریح عملکرد این پلیس و کشف طلای قاچاق عنوان کرد: با هوشیاری عوامل انتظامی پلیس فرودگاه های کشور از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طلای قاچاق از بعضی مسافران کشف شده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *