چکیده بوکس ایران ۱۶ آذر به روی رینگ خواهند رفت/ احتمالا درون تورنمنت مجارستان حضور پیدا کنیم

به گفته خبرگزاری فارس، مسابقات بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور از روز شنبه هفته آینده به میزبانی خوزستان برگزار می شود و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس درون جواب به این سؤال که شرایط حضور درون مسابقات قهرمانی کشور به چه صورت هست، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده مسابقات قهرمانی کشور از ۱۶ آذرماه به مدت وقت یک روز به میزبانی خوزستان برگزار می شود. تمام چکیده بوکس ایران درون رقابت‌های قهرمانی کشور به روی رینگ می‌رود. درون واقع هرکسی مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی بوکس هست باید درون این رقابت‌ها شرکت کند البته به استثنای بعضی از بوکسورها که گواهی پزشکی دارند.

وی درون جواب به این سؤال که احسان روزبهانی با توجه به جراحی که گذشته از ناحیه گردن داشته و سالار غلامی که درون کشور کانادا تمرینات خود را پیگیری می‌کند، تکلیف این نفرات چیست، گفت: احسان روزبهانی گواهی پزشکی دارد و از حضور درون این مسابقات معاف هست، سالار غلامی نیز درون کانادا تمرین می‌کند و وی نیز از حضور درون این مسابقات معاف هست؛ به غیر از این بوکسور هرکسی تمایل به حضور درون اردوی تیم ملی را دارد باید درون مسابقات قهرمانی کشور حضور داشته باشد. درون واقع تکلیف اردونشینان تیم ملی بوکس درون خوزستان معلوم می شود.

احدی درون جواب به این سؤال که چند نفر درون آخر مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم بوکس دعوت خواهند شد، گفت: دعوت از نفرات ملی‌پوش به اردوی تیم ملی بستگی به این دارد که مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب درون خوابگاهی که درون اختیار دارند چه تعداد به ما محل اسکان بدهد. احتمالاً ۲۰ تا ۲۷ نفر به اردوها دعوت خواهند شد. از تعداد نفرات حاضر درون مسابقات قهرمانی کشور خبر ندارم و نمی‌دانم چه کسانی درون مسابقات حضور خواهند داشت. ما درون تلاش هستیم که از ابتدای دی ماه اردوی تیم ملی را شروع کنیم.

سرمربی تیم ملی بوکس درون جواب به این سؤال که چند نفر به عنوان اعضای کمیته فنی درون مسابقات قهرمانی کشور حضور خواهند داشت، گفت: بنده به عنوان سرمربی تیم ملی، علی مظاهری به عنوان مربی تیم ملی، حسین نهرودی، کوروش ملایی و رضا مهدی‌پور به عنوان کمیته فنی درون مسابقات حضور خواهند داشت. قطعا 

وی درون جواب به این سؤال که آیا تا آخر سال جاری تیم ملی بوکس درون مسابقاتی شرکت خواهد کرد یا خیر، گفت: ازبرای حضور درون یک تورنمنت به میزبانی مجارستان دعوت شده‌ایم. اوایل بهمن‌ماه تا اواسط بهمن‌ماه این رقابت‌ها برگزار می شود، ولی با توجه به اینکه تورنمنت چابهار نیز قرار هست اسفندماه برگزار شود ما منتظر هستیم تا ببینیم که برنامه‌ها به چه صورت هست. درون صورتی که این دو تورنمنت با یکدیگر تداخل نداشته باشد درون هر دو رویداد حضور خواهیم داشت، درون غیر این صورت با توجه به حساسیتی که تورنمنت چابهار دارد، صلاح بر این هست که درون تورنمنت میان المللی چابهار حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/ک

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *