واکنش معاون وزیر به اعتراضات بازنده‌های وزنه‌برداری/ داورزنی: مرادی رئیس قطعی هست

به گفته خبرگزاری فارس، انتخابات وزنه‌برداری درون حالی ۱۶ تیرماه برگزار شد که علی مرادی با ۲۲ رای از ۴۳ رای ماخوذه ازبرای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون شد ولی پس از گذشت چند روز تعدادی از نامزدها به موضوع تعداد آراء کسب شده اعتراض کردند.

آنها براین باور هستند که با توجه به ترکیب مجمع و تعداد ۴۳ رای دهنده، رئیس فدراسیون باید نصف به علاوه یک رای (۲۳) رای کسب می‌کرده و درون حالی که علی مرادی ۲۲ رای کسب کرده و از همین رو انتخابات و پیروزی مرادی وجاهت قانونی ندارد و باید انتخابات ابطال شده و مجددا برگزار شود.

این درون حالیست که درون روز انتخابات محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع را بر عهده داشت و درون آخر انتخابات عنوان کرد که مرادی به عنوان پیروز این انتخابات، رئیس ۴ سال آتی فدراسیون وزنه برداری خواهد بود.

الان و با توجه به اعتراض رسمی کاندیداهای بازنده درون انتخابات، داورزنی دوباره به نظر خود صحه گذاشته و علی مرادی را رئیس قطعی فدراسیون وزنه برداری می داند.

داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درون گفت‌وگو با فارس درون این باره گفت: آقای علی مرادی انتخاب شده و حکم وی بزودی صادر می شود.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *