نمودار سازمانی وزارت آموزش‌ و پرورش ابلاغ شد

به گفته گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، نمودار سازمانی وزارت آموزش و پرورش پس از تهیه توسط این وزارتخانه و تأیید آن از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، ابلاغ شد.

درون رأس این نمودار، وزیر آموزش و پرورش قرار دارد و ۶ معاونت آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی، پرورشی و فرهنگی، تربیت‌بدنی، حقوقی و امور مجلس، برنامه‌ریزی و توسعه منبع ها درون زیرمجموعه آن قرار دارد.

درون نمودار سازمانی تازه مرکز اطلاع‌رسانی و رابطه ها عمومی با دفتر وزارتی تلفیق‌ شده و مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی را تشکیل می‌دهند و همچنین مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات درون زیرمجموعه‌های معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منبع ها تلفیق‌ شده هست.

درون معاونت متوسطه، ۲ دفتر آموزش فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش درون هم تلفیق‌شده و دفتر جدیدی را تشکیل داده‌اند و درون معاونت آموزش ابتدایی ازبرای نخستین دفعه دفتر توسعه عدالت آموزشی و عشایر تأسیس‌ شده هست.

همچنین با مقایسه ۲ نمودار قبلی و تازه مشاهده می کنیم، معاونت تربیت‌بدنی از سه دفتر به دو دفتر، معاونت متوسطه از چهار دفتر به سه دفتر، معاونت آموزش ابتدایی از سه دفتر به دو دفتر درون نمودار تازه کاهش پیدا کرده هست و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منبع ها از چهار دفتر به پنج دفتر درون نمودار سازمانی تازه افزایش‌ یافته هست.

این نمودار را می‌توانید درون زیر مشاهده کنید:

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *