نصیرزاده: ابلاغیه ۵۰-۵۰ درون مسابقات حذفی را دیده‌ام / سال ۹۴ ازبرای باشگاه ها ارسال شد

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هوشنگ نصیرزاده درون گفت‌وگویی زنده درون رادیو درون مورد اظهارات روز گذشته سعید فتاحی مبنی بر این‌که ابلاغیه قانون ۵۰-۵۰ درون سال ۹۴ به باشگاه‌ها ابلاغ شده، گفت: بله! این ابلاغیه را از قدیم فرستاده بودند. البته من آن وقت مدیرعامل باشگاه نبودم. با این توصیف آن را فرستاده بودند و می‌خواهند به آن استناد کنند.

نصیرزاده درون ادامه گفت: هیچ اشکالی ندارد که این اتفاق بیفتد. درون مسابقات حذفی چون بلیت‌فروشی انجام می‌شود، درون حوزه اقتصاد فوتبال تیمی که میزبان هست همیشه می‌خواهد از تماشاگران بیشتری استفاده کردن کند و درآمدزایی بیشتری داشته باشد، ولی درون فوتبال ما خیلی نیست. شما می‌بینید که درون کشورهای عربی ماشین جایزه می‌دهند تا مردم ازبرای تماشای گیم بیایند.

مدیر اسبق کمیته تدوین مقررات سازمان لیگ درون جواب به این سوال که پس شما این ابلاغیه را دیده‌اید، گفت: بله! ‌این ابلاغیه مربوط به قبل هست و وجود دارد. مسابقات حذفی به صورت ۵۰-۵۰ و دقیقاً درست هست.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انتهای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/‌‌‌‌‌ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *