مهرگان: می‌توانیم درون قهرمانی آسیا نتایج خیره‌کننده بگیریم/بازیکنان درون اوج پختگی هستند

جواد مهرگان درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد تمرینات تیم ملی اظهار داشت: درون این سه اردو که برگزار شد بازیکنان زیادی از تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید به تیم ملی دعوت شدند، دور تازه تمرینات از یکشنبه شروع می‌شود که درون این اردو هم ریزش داریم تا بتوانیم ۱۹، ۲۰ بازیکن را به عنوان نفرات اصلی نگه داریم.

وی درمورد هم‌گروهی با کره جنوبی و سنگاپور درون مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: پس از صعود از مرحله مقدماتی درون صورتی که فرمت مسابقات تغییر نکند درون مرحله پس با چین‌تایپه و تایلند همگروه خواهیم شد باید ساختار تمرینات را با مدل این تیم‌ها هماهنگ کنیم. چین و استرالیا سبک خاص خودشان را دارند ولی تیم‌هایی مثل ژاپن، کره، چین‌تایپه و تایلند سبکی مانند هم دارند. به همین دلیل باید از همین الان مدل تمرینات را با گیم این تیم‌ها سازماندهی کنیم.

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان درمورد اینکه با صعود به جمع ۸ تیم می‌توانیم درون تورنمنت کسب سهمیه المپیک توکیو شرکت کنیم، تصریح کرد: ما مرحله به مرحله جلو می‌رویم، تمرکز این هست که بهترین نتیجه را کسب کنیم. درصورتیکه قبل از مسابقات قهرمانی آسیا درون یکی دو تورنمنت خوب هم شرکت کنیم، می‌توانیم درون مسابقات قهرمانی آسیا نتایج خیره‌کننده بگیریم و درون مسابقات انتخابی المپیک هم شرکت کنیم ولی اینکه درون آنجا چه اتفاقی می‌افتد این تمرکز ما نیست.

مهرگان افزود: بازیکنان ایران همه درون اوج پختگی و تجربه هستند که امسال می‌توانند اتفاقات خوبی را رقم بزنند، من با رتبه کاری ندارم همیشه رتبه‌هایی مانند پنجم، ششم و هفتمی کسب کرده‌ایم ولی این‌ها با اهمیت نیست باید به چیزهای بزرگ‌تر فکر کنیم و دنبال تبدیل رویا به واقعیت باشیم.

وی درمورد اینکه لژیونرها از چه زمانی به ترکیب تیم ملی اضافه می‌شوند، عنوان کرد:‌آنها ا اردوی قبل اضافه شدند و شرایط خوبی دارند، بازیکنان داخلی هم شرایطشان بسیار خوب هست و ما پیشرفت مداوم داریم همه این  موارد امیدوارکننده هست.

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان درمورد برگزاری اردوی تدارکاتی درون ژاپن یا کره‌جنوبی خاطرنشان کرد:‌ با توجه به تیم‌هایی که همگروه هستیم و با توجه به اختلاف ساعت کره با ایران برنامه‌ این هست که بازیکنان درون این شرایط جغرافیایی و آب و هوایی تست شوند و ببینیم چه اتفاقاتی رقم می‌خورد. درصورتیکه شرایط اقتصادی اجازه دهد ما بتوانیم به اردوی تدارکاتی برویم و گیم تدارکاتی داشته باشیم، این‌ها به آماده‌سازی تیم کمک می‌کند.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *