منصوریان:بعضی دقایق مثل پاندول ساعت از دفاع به هجوم می‌رفتیم/ افتخار می‌کنیم که پرچمدار کشورمان بودیم

به گفته خبرگزاری فارس از اصفهان،  علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل الوصل امارات درون نشست خبری گفت: خدا را شکر می‌کنیم از لطف و عنایتی که به ما و جوانان ما کرده و افتخار می‌کنیم که پرچمدار کشورمان بودیم. گیم با کیفیت خوبی داشت. درون بعضی دقایق تیم الوصل کیفیت‌های متفاوتی ارایه می‌کرد. بازیکنان ما نشان دادند که با تلاش و توکل می‌توانند هر سدی را از جلویشان بردارند. امیدوار بودیم که الزورا تیم النصر را شکست بدهیم. اکنون وضعیت صعودمان قطعی نیست. به بازیکنانم گفتم درصورتیکه النصر بازنده شده بود می‌توانستیم شادی کنیم. این برد را به مردم اصفهان و کارگران ذوب آهن و هواداران تقدیم می‌کنیم. درصورتیکه هواداران ما نبودند و به ما انرژی نمی‌دادند دچار مشکل می‌شدیم. دو سه بازیکن با تجربه مثل حدادی‌فر و صادقی و بوحمدان و رشید مظاهری به ما خیلی کمک کردند و نشان دادیم با تلاش می‌توانیم به موفقیت برسیم.

منصوریان درون مورد فرصت سوزی بازیکنانش گفت: گیم ۲ بر صفر خطرناک هست و درون نتیجه یک بر صفر مراقبت بیشتری می‌کنید. ما از فاصله ۸۰ تا ۹۸ می‌توانستیم سه گل دیگر بزنیم که درصورتیکه می‌زدیم شاید دچار غرور کاذب می‌شدیم. زمانی حریف به شما اجازه می‌دهد هر کاری بکنید باید گیم مالکانه انجام بدهیم. درون بعضی دقایق مثل پاندول ساعت بودیم و از دفاع به هجوم می‌رفتیم و از بازیکنانم به همین دلیل ناراحت و عصبانی بودم. زمانی جوان درون میدان می‌گذارید باید حرص هم بخورید.
سرمربی ذوب آهن گفت: مثل حدادی فر درون نفت تهران ایمان مبعلی را داشتم زمانی بازیکن بزرگی مثل وی دارید باید شخصیت تیم را به چنین بازیکنی بدهید و زمانی به کاپیتان‌تان چنین شخصیتی می‌دهید کنترل رختکن هم درون اختیار بزرگترهاست. زمانی بازیکن جوان می‌بینید که بازیکن بزرگتر چنین شخصیتی دارد خوب هست. می‌خواهیم حدادی فر بهترین بازیکن مسابقه ما باشد نه بهترین بازیکن تمرین ما باید مراقب ریکاوری وی باشیم و وضعیت بدنی اش را کنترل کنیم و هیچ بازیکنی روی حرفش حرف نمی‌زند. امیدوارم سایر تیم‌های دیگر هم شانس صعود پیدا کنند و درون مورد وضعیت تیم باید بگویم آذری مدیر زیاده‌خواهی هست و چندین سال درون باشگاه بوده هست و اکثرا یک پای بهترین مدیرعامل سال هست و هر وقت نام بهترین مدیرعامل می‌آید اسم آذری یادتان می‌آید. بالادستی‌های آقا سعید باید این مسایل را ترسیم کننند. ذوب آهن درون حوزه آکادمیک آمادگی دارد که از فوتبال ایران جدا شود. از رشیدی خواستیم که به ما کمک کند. مجموعه آکادمی را مثل یک گنجینه حفظ می‌کند و از ۱۵ تا ۱۹ سال بازیکن داریم. بهترین بازیکن جوان را ۱۷ سال داریم. گیم درون کنار حدادی فر و بوحمدان و … اول حمایت آذری را می‌خواهم که داریم ولی آذری حمایت بالادستی ها را می‌خواهد و از نظر مالی حمایت کنیم. بازیکنی مثل کایو ۴-۵ میلیون یورو قیمت دارد ۴-۵ برابر بودجه ذوب آهن هست. دوست دارم درون لیگ قهرمانان آسیا رویا پرداز باشیم. سعید آذری دوست قدیم من هست و این امکان وجود دارد که ساختمان را طبقه به طبقه اضافه کنیم.

منصوریان با اشاره به حضورش درون باشگاه نفت تهران گفت: درون سال دوم به مشکل شدید مالی خوردیم و درون خوابگاه به جای هتل می‌ماندیم و یک تجربه تلخ بود ولی یک تجربه خوب هم بود نمی‌خواهم آن اتفاق سال دوم نفت درون این باشگاه ازبرای ما تکرار شود. خدا را شکر می‌کنم که قسمت اعظم موفقیت‌های ذوب آهن لطف خدا بوده هست ما یک خانواده هستیم و باهم خوشحال می شویم و باهم می بریم و باهم ناراحت می‌شویم زمانی یک تیم خانواده می شود باید اتفاق‌های زیادی رخ بدهد. به بازیکنانم گفتم که نماز شکر به جا بیاورید که زیر این پرچم افتخار آفرینی می‌کنید.
انتهای پیام/ک

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *