ملایی مقابل قزاقستان باخت تا با نماینده رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکند

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نخستین دوره از مسابقات گرنداسلم پاریس درون سال ۲۰۱۹ با حضور ۵۷۳ جودوکار از ۹۷ کشور از صبح روز شنبه ۲۰ بهمن‌ماه به میزبانی فرانسه شروع شده هست.

امروز درون دومین روز از مسابقات، سعید ملایی نفر اول رنکینگ دنیا درون وزن منهای ۸۱ کیلوگرم درون وزنی که ۶۳ جودوکار حضور داشت و درون نخستین دور با قرعه استراحت روبرو شد و سپس به مصاف نماینده ژاپن رفت. ملایی درون یک دقیقه و ۲۲ ثانیه “کیانوکوهارا” از ژاپن ایپون کرد. وی درون ادامه “ویسزاک” از آلمان را درون ۲۹ ثانیه ایپون کرد و به مرحله بعدی مسیر یافت.
سعید ملایی ازبرای صعود به نیمه نهایی به مصاف «رسولان موسایف» با رنکینگ ۲۰۹ دنیا از قزاقستان رفت و مقابل این جودوکار ایپون شد. ملایی ازبرای اینکه درون مرحله بعدی با رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکند دست به باخت مصلحتی زد.

ملایی ازبرای کسب مدال برنز درون گروه شانس مجدد ابتدا به مصاف “ماتیاس کس” از بلژیک می رود.

روز گذشته(شنبه) درون وزن منهای ۷۳ کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو با رنکینگ ۱۳ دنیا دور نخست به مصاف نماینده غنا رفت و درون آخر به برتری دست یافت. بریمانلو درون دور دورم به مصاف نماینده سوئد با رنکینگ پنجم دنیا و نفر سوم اروپا رفت و این جودوکار را نیز ضربه فنی کرد.

نماینده کشورمان درون ادامه این رقابت‌ها به مصاف نماینده ایتالیا و نفر ۳۷ رنکینگ جهانی و دارنده نشان طلای المپیک ۲۰۱۶ رفت و درون ثانیه‌های پایانی مقابل این جودوکار غافلگیر شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *