مرکز داده تازه اداره کل ثبت استان فارس افتتاح شد

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، درون این مراسم هاشم کارگر معاون توسعه فناوری و خدمت ها الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به رشد و پیشرفت های کشور پس از گذشت چهل سال از دوران پر شکوه انقلاب اسلامی درون همه عرصه هاگفت: باید این سازمان را به عنوان یک دستگاه حاکمیتی تأثیرگذار درون ابعاد مختلف زندگی مردم دانست که به واسطه گستردگی و حجم عظیم خدمت ها، می تواند نقش موثری درون افزایش و ارتقاء رضایت مندی مردم شریف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

کارگر با اشاره به  اینکه سازمان ثبت یکی از موثرترین سازمان ها درون ایجاد نظم حقوقی، امنیت اقتصادی و توسعه اجتماعی کشور هست به اقدامات صورت گرفته درون این سازمان اشاره کرد و افزود: این سازمان درون طول سالهای گذشته توانسته هست با متحول نمودن شیوه های سنتی، اصلاح فرآیندها و استفاده کردن از فناوری اطلاعات درون ارائه خدمت ها، موجب رضایتمندی مردم و ارتقاء نظم عمومی شود.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت به ویژگی های عظیم پیروزی انقلاب و این تحول تاریخی و همچنین حضور فعال، پرشور، فراگیر و قدرتمند مردم به عنوان یکی از مهمترین و مؤثرترین عوامل این پیروزی اشاره کرد و بیان داشت: افزایش رضایتمندی مردم به عنوان یکی از اولویت های این نظام اسلامی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده هست و همه مسئولین می بایست این اولویت را وظیفه اصلی خود بدانند.

وی عدالت خواهی و حق طلبی را از دیگر ویژگی های این انقلاب مردمی برشمرد و اظهار داشت: هم اکنون سازمان ثبت درون راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق قانونی و مشروع افراد، امکان ارایه خدمت ها ثبتی را از طریق سیستم های الکترونیکی و درون محیط های مجازی فراهم کرده هست.

کارگر درون آخر مراسم از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل ثبت استان فارس درون مسیر اندازی این مرکز داده تشکر و قدردانی کرد.

وجود دیواره ها وحفاظ های  الکترومغناطیسی، استفاده کردن از تجهیزات برقی و مخابراتی استاندارد، استفاده کردن از سیستم های  نظارت و کنترل دسترسی، وجود اتاق مانیتورینگ، سیستم عنوان و اطفای حریق با استفاده کردن از تکنولوژی تجزیه وتحلیل منبع ها ورودی وخروجی هوا و … از ویژگی های این مرکز داده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *