مردم با حضور درون راهپیمایی از این نظام که متعلق به خودشان هست حمایت می کنند

به گفته خبرگزاری فارس، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور درون راهپیمایی ۲۲ بهمن درون گفت‌وگو با خبرنگاران داخلی و خارجی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز پس از ۴۰ سال شاهد هستیم که مردم با این شور و نشاط درون راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و نمایشی از همدلی و همراهی را به جهانیان نشان می دهند.

وی تصریح کرد: مردم با حضور درون این راهپیمایی از این نظام که متعلق به خودشان هست حمایت می کنند، درصورتیکه بدخواهان و دشمنان فکر کرده بودند که شرایط اقتصادی سبب جدایی مردم از نظام می‌شود، باید این شور و جمعیت را ببینند.

مونسان اضافه کرد: مردم نشان دادند که با وجود این شرایط اقتصادی و به رغم بارش باران و سرمای هوا، از نظام خود پشتیبانی می‌کنند و این مشکلات سبب جدایی مردم از نظام نخواهد شد.

معاون رئیس‌جمهوری گفت: با این حضور مردم، وظیفه خدمتگزاران و مسئولان درون قبال مردم بیشتر می‌شود، هر چه ازبرای این مردم کار شود کم هست، خوشحالیم که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری این انقلاب ۴۰ سال را با پیشرفت طی کرده هست، دشمنان همیشه شرایط دشوار، موانع و مشکلاتی ازبرای ما ایجاد کرده‌اند و مسیر پیشرفت هیچگاه ازبرای ما آسان نبوده ولی به رغم این مشکلات، شاهد دستاوردها و پیشرفت‌های بسیاری درون ۴۰ سالگی انقلاب هستیم.

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی مسئولان سرعت پیشرفت کشور بیشتر شود، نظام ما امروز ریشه‌دار شده هست، ما دارای قدرت جهانی شده‌ایم و توانمندی‌ها و پیشرفت‌های بسیاری درون عرصه علم و فناوری به دست آورده‌ایم، امیدواریم درون دهه ۵ انقلاب با این پایه‌های محکم و پشتیبانی ملت مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کنیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *