قلعه‌نویی: با همه وجود دوست دارم درون سپاهان بمانم/ درون گیم پدیده همه فهمیدند به چه دلیل سپاهان صدرنشین نیست

به گفته خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر قلعه‌نویی درون نشست خبری پیش از گیم تیمش برابر استقلال خوزستان درون جمع خبرنگاران اظهار داشت: از همه که درون فصل جاری به فوتبال ایران خدمت کردند و نیت خدایی داشتند به‌خصوص مسؤولان خوب درون استان اصفهان، تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: خبرنگاران رسالت عظیم‌تری دارند، کمترین حاشیه بود و حمایت کرده‌اند.
وی یادآور شد: ماحصل یک سال زحمت تیم سپاهان، گیم فردا هست و شاید این گیم از گیم با پرسپولیس هم با اهمیت‌تر باشد.

سرمربی سپاهان افزود: حب و بغض‌های زیادی شامل حال ما شد ولی درون این جایگاه قرار گرفتیم و درصورتیکه گیم دشوار فردا را ببریم، کار دشواری کرده‌ایم چون استقلال جوانان باانگیزه دارد.
وی درون ادامه بیان داشت: به بازیکنان گفته‌ام جلو استقلال خوزستان انگیزه بیشتری داشته باشند، نباید به گیم پرسپولیس کاری داشته باشیم و تنها به استقلال خوزستان فکر می‌کنیم؛ فردا بردن ازبرای ما با اهمیت هست.
قلعه‌نویی همچنین گفت: از سبحانی، عظیمیان، مدیر عامل، بازیکنان و هواداران تشکر می‌کنم؛ یک عزت و جایگاه خوب ازبرای سپاهان به دست بیاوریم البته همیشه سپاهان بوده هست و هرجا می‌رود استادیوم پر هست و از استانی فراتر می‌رود.
سرمربی سپاهان عنوان داشت: همین که گیم را می‌بینند به این معنی پیشرفت کرده‌ایم، هفته قبل ۲ هزار تماشاگر بوده هست؛ گیم تراکتورسازی و سپاهان تماشاگر بیشتری نسبت به گیم تراکتورسازی و پرسپولیس دارد، از این بابت خوشحال هستیم و امیدوارم با یک ۳ امتیاز خوب حداقل دومی را تثبیت کنیم.
وی درون خصوص شانس قهرمانی تصریح کرد: درون لیگ ۸۸ این اتفاق ازبرای من درون مشهد افتد، سپاهان درون ۳ سال گذشته شرایط خوبی نداشت, امسال از نظر بودجه پنجم بودیم و کم‌لطفی نیز نسبت به ما شد و که درصورتیکه نبود با اختلاف صدرنشین بودیم و درون گیم گذشته ازبرای همه مردم معلوم شد که واقعاً یک چیزایی هست و این ازبرای ما با اهمیت بود.
قلعه‌نویی درون ادامه بیان داشت: بازیکنان از همه وجود مایه گذاشتند، عید نوروز ۲۴ ساعت تعطیل کردیم ولی جابجایی‌هایی درون گیم‌ها صورت گرفت، ما و پدیده معادلات آقایان را به هم ریختیم، امیدوارم سپاهان و پدیده آسیایی شوند.
سرمربی سپاهان افزود: دقیقه ۳ پنالتی که نبود گرفته شد و دقیقه ۱۷ پنالتی ما گرفته نشد، خیلی دشوار شد و به گیم برگشتیم، درصورتیکه فردا ببریم کار بزرگی را انجام داده‌ایم که من کم‌ترین سهم را داشته‌ام.
وی درون خصوص ادامه کار با سپاهان گفت: گزینه اول و دوم و سوم من سپاهان هست ولی باید شرایط آماده شود، سال پس متر ما فرق دارد؛ مردم و شهر اصفهان و هواداران سپاهان را دوست دارم و با همه وجود دوست دارم بمانم، دوست دارم نهالی که کاشته‌ام را سودش را ببرم.
قلعه‌نویی عنوان کرد: یک دفعه جلسه داشته‌ایم و برنامه‌هایمان را داده‌ایم و امیدوارم خبرهای خوبی برسد، آدم حرفه‌ای هستم و حتی می‌توانند با گزینه دیگری صحبت کنند و وقت را از دست ندهند؛ هیچ تیم دیگری با من صحبت نکرده هست.
سرمربی سپاهان ادامه داد: شاید نظرشان روی من نباشد و نمی‌توانم خودم را تحمیل کنم، درصورتیکه آسیایی شویم باید بازیکنانی درون حد آسیا بگیریم، همیشه طرفدار سپاهان می‌دانم که همیشه به من احترام گذاشتند و به همین دلیلی به سپاهان بازگشتم، ذوب‌آهن نیز به من همیشه احترام گذاشته هست، امیدوارم توافق دوطرفه باشد؛ قرارداد دو ساله هست ولی ازبرای جزئیات درون سال دوم باید به توافق رسید.
وی خاطرنشان کرد: ۲ بازیکن خارجی داریم که باکیفیت‌ترین بازیکنان بوده‌اند، امیدوارم شرایط اقتصادی به حالت عادی بازگردد و مشکلی باری جذب بازیکن خارجی وجود نداشته باشد.
قلعه‌نویی درون آخر گفت: گذاشتن سقف قرارداد تصمیم آبکی بود که سبب شد قراردادها زیاد شود و طرح شکست خورد، آمدن بازیکنان خارجی به فوتبال ما کمک می‌کند.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *