قاضی‌زاده: قبای کهنه بر تن کسب‌و‌کارهای نوین نمی‌رود

به گفته خبرگزاری فارس،‌ احسان قاضی‌زاده هاشمی، رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس شورای اسلامی، عصر چهارشنبه از شرکت اسنپ بازدید کرد.

معضلات سهمیه‌بندی سوخت، فشار شهرداری‌ها ازبرای دخالت درون سازوکار قانونی این شرکت‌ها و لزوم تشویق به استفاده کردن از ماشین‌ها و موتورهای برقی درون ناوگان حمل‌و‌نقل شهری از جمله موضوعات مطرح درون این جلسه از سوی ژوبین علاقبند مدیرعامل اسنپ بود.

سیداحسان قاضی زاده هاشمی،‌رئیس فراکسیون فضای مجازی درمورد اصرار شهرداری‌ها به نظارت بر سامانه‌های هوشمند حمل‌و‌نقل گفت: با توجه به اینکه شرکت اسنپ مجوز صنفی دارد و مراحل قانونی را درون اتحادیه کشوری کسب‌و‌کارهای مجازی طی کرده هست، فعالیت‌اش کاملاً قانونی هست و با توجه به رضایت مردم نباید نگران مخالفت‌های بعضی سازمان‌ها بود.

وی گفت: شهرداری تلاش دارد، با تحمیل عوارض گزاف، اعمال روش‌های قیمت‌گذاری سنتی و وضع قوانین مخالف ماهیت کسب‌وکارهای نوین، مسیر تنفس این کسب‌وکارها را ببندد باید این مسئله را مد نظر قرار داد که قبای کهنه و ناقص بر تن کسب‌و‌کارهای نوین نمی‌رود.

درون ادامه این جلسه مدیرعامل اسنپ‌تریپ با اشاره به ظرفیت‌های بسیار کشورمان درون زمینه توسعه گردشگری داخلی و خارجی به مشکلات موجود بر سر مسیر این کسب‌وکار از جمله گره‌های مالیاتی و مجوزهای متعدد و گاه موازی اشاره کرد.

قاضی زاده نیز بر استفاده کردن از ظرفیت‌های مجلس ازبرای تسهیل و رونق گردشگری  تاکید کرد.

انتهای پیام

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *