فرامرزیان: مسائل بازنشستگان را حل کردیم/ افزایش بودجه درون منبع ها متفرقه قابل توجه بوده هست

ژاله فرامرزیان درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس ازبرای بودجه سال ۹۸ وزارت ورزش، گفت: با توجه به محدودیت‌هایی که دولت دارد اعتباری که توانسته ازبرای ورزش بگیرد سرجمع درون قسمت سرمایه‌ای و عمرانی با ۸ درصد افزایش پیش‌بینی شده هست.

وی افزود: درون حوزه خرج‌ای و ردیف اصلی تنها به افزایش حقوق اشاره دارد و درون بقیه ردیف‌ها به خصوص متفرقه ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده، افزایش قابل توجه بوده هست. ما امیدواریم شرایط کشور به نحوی باشد که منبع ها تامین و محقق شود درون این صورت تلاش می‌کنیم با همه صرفه‌جویی‌ها بتوانیم سال آینده رویدادهایی را که پیش رو داریم به خوبی مدیریت کنیم.

فرامرزیان درون جواب به این سوال که فدراسیون‌ها سال آینده مسابقات کسب سهمیه المپیک را پیش رو دارند آیا بودجه درون نظر گرفته کافی هست، عنوان کرد: ما تلاش می‌کنیم از مجموعه منابعی که درون اختیار داریم با صرفه‌جویی‌هایی که وزارت ورزش دارد بیشترین سهم منبع ها را به سمت فدراسیون‌ها ازبرای مدیریت رویدادهایی که مد نظرشان هست هدایت کنیم.

معاون مالی و توسعه منبع ها انسانی وزارت ورزش خاطرنشان کرد: امسال هم ۱۰۰ درصد اعتبارات را توزیع کردیم. بعضی از فدراسیون‌ها به جهت نوع مسائل و رویدادهایی که داشتند بیش از ۱۰۰ درصد گرفته‌اند و تا امروز ۱۵۸ میلیارد درون قالب تفاهمی که داشتیم پرداخت کرده‌ایم. این موضوعاتی که به صورت متفرقه رخ داده فارغ از این اعتبارات هست مثل پاداش تیم ملی فوتبال که درون این رقم نیست.

فرامرزیان یادآور شد: تلاش کردیم با همه کمبودهایی که هست تعهدات‌مان را امسال درون قبال فدراسیون‌ها انجام دهیم. امیدواریم بقیه تعهداتی را که مقابل سایر فدراسیون‌ها داریم انجام دهیم. تمام تلاش ما این هست و دولت نیز همراهی زیادی درون بحث ورزش داشته هست. امیدواریم این مسیر را با منبع ها مناسبی که تامین می‌شود طی کنیم.

وی درون جواب به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا مسئله پرداخت بودجه به فدراسیون‌هایی که بازنشسته داشتند حل شد، تصریح کرد: درون ارتباط با بازنشستگان فدراسیون‌ها، مسائل را حل و فصل کردیم. ازبرای اینکه بتوانیم مشکلات فدراسیون‌ها را ازبرای تامین ارز و تفاوت‌هایی که درون قیمت بلیت هست حل کنیم احتیاج هست منبع ها جدیدی از سوی دولت به ما تزریق شود. امیدواریم این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *