فراخوان دیوارنگاری «دیوارهای کوچک شهر من» درون سال ۹۸ منتشر شد

به گفته گروه شهری خبرگزاری فارس، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان این مطلب، ادامه داد: این سازمان با هدف فراهم کردن زمینه ایده پردازی و خلق تجربه‌های تازه رنگی درون منظرشهری، بسترسازی مناسب ازبرای حضور فعال و بانشاط هنرمندان، تعامل با شهروندان و ارتقای سیما و منظر شهری از همه‌ هنرمندان با گرایش‌های مختلف هنرهای تجسمی اعم از نقاشان، هنرمندان تصویرگر، طراحان گرافیک و علاقمندان به هنرهای شهری دعوت می کند درون این رویداد شرکت کنند.

وی ادامه داد: محله‌ها، کوچه‌ها و خیابان‌های شهر پُر از دیوارهای کوچکی هست که بوم‌های طبیعی ازبرای خلق دیوارنگاره‌های صمیمی‌تر با مردم و عابران پیاده به ‌شمار می‌مسیر. سازمان زیباسازی می خواهد باز هم با استفاده کردن از ظرفیت و توانمندی هنرمندان ساکن محلات و تأکید بر زمینه‌های فرهنگی محلات، دیوارهای کوچک گوشه گوشه‌ی شهر تهران را بر اساس شکل‌ و ماهیت طبیعی آن‌ها، بدون کم‌ترین دستکاری درون ساختار موجود، به محل روایت‌های زیبا از زندگی تبدیل و هنر دیوارنگاری را درون مویرگ‌های شهر جاری کند.

به گفته ضرغامی، درون این قسمت همچون قسمت دیو ارهای کوچک شهر من درون رویداد بهارستان، امکان طراحی دیواره ها با حفظ ساختار و با رویکرد حرفه‌ای نقاشی فراهم هست. با تأکید مجدد بر این که درون هرحال و هرجا، حضور موثر رنگ درون طراحی آثار مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *