فتحی:صحبت های زمانی درون مورد وزیر درست نیست/سلطانی فر نبود الان درون لیگ قهرمانان نبودیم

به گفته خبرگزاری فارس،امیرحسین فتحی درون گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درمورد مسائل مختلفی صحبت کرد. مشروح صحبت‌های وی به شرح زیر هست:

* ابتدا از وضعیت استقلال شروع کنیم.

خدا را شکر شرایط حاضر بر تیم بسیار مطلوب هست. بچه ها با نشاط و با روحیه کامل درحال آماده سازی و حضور قدرتمند درون نیم فصل دوم و همینطور جام باشگاه‌های آسیا هستند…یکدلی، وحدت و همبستگی میان همه ارکان باشگاه اعم از هیات مدیره تازه و تازه نفس، کادر مدیریتی و سرپرستی، کادرفنی و بازیکنان شاخصه اصلی این روزهای استقلال هست و امیدواریم با استمرار این وضعیت شاهد بهترین روزها ازبرای استقلالمان باشیم.

* امروز هواداران استقلال منتظر خبرهای خوشی از سمت شما هستند. از نقل و انتقالات درون روزهای پایانی چه خبر؟ آیا بازیکن یا بازیکنان دیگری به استقلال جذب می‌شوند؟

با تمام توانمان درون تلاش شبانه‌روزی هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی و سرمربی توانمندمان را جذب کنیم و به تیم اضافه کنیم. ایسما و نورافکن را جذب کردیم و امیدواریم به لطف خدا درون این دو روز باقی مانده هم بتوانیم بازیکن دیگری درون حد نام استقلال و هم سطح بازیکنان خوبمان جذب و ادامه کار را ازبرای خود هموارتر کنیم.

* از هیات مدیره تازه چه خبر؟ آیا جلسه‌ای با اعضای تازه داشته‌اید؟

ابتدا از وزیر محترم ورزش و جوانان و همینطور مجمع محترم باشگاه به جهت انتخاب اعضای تازه هیات مدیره تشکر می‌کنم. قبلا هم عرض کرده بودم که با توجه به شناختی که از این عزیزان دارم و توانمندی ‌ای که این دوستان درون حوزه‌های مختلف دارند، مطمئنا شاهد روزهای خوب و ایده‌آلی ازبرای باشگاه استقلال خواهیم بود. هرچند که جا دارد از زحمات همه بزرگواران و عزیزانی که درون هیات مدیره قبلی واقعا زحمت کشیدند و از هیچ تلاشی ازبرای باشگاه فروگذاری نکردند هم سپاس ویژه‌ای داشته باشم و من به عنوان عضو کوچک این جمع از نظرات این جمع استفاده کردن خواهم کرد.

*طی این چند روزه با توجه به عدم استفاده کردن از آقای حسن زمانی درون جمع هیات مدیره استقلال، مطالب و مواردی از سوی ایشان درخصوص وزیر محترم ورزش و جوانان مطرح شد. نظر شما درون این خصوص چیست؟

من عرض کردم به همه اعضای سابق هیات مدیره ارادت دارم. به محض انتخاب اعضای تازه، خدمت آن عزیزان تماس گرفتم. همینطور به جناب زمانی زنگ زدم. متاسفانه فرمایشات ایشان به نظر بنده اصلا و ابدا صحیح نیست. حدود شش ماهی هست که من درون باشگاه مشغولم و تنها عضو باقی مانده از هیات مدیره قبلی هستم. الحق والانصاف حتی یک مورد دخالت از سوی وزارت ورزش و شخص وزیر محترم ندیده‌ام و بارها هم گفته‌ام شان و شخصیت وزیر ورزش با آن همه دغدغه و گرفتاری‌های موجود درون بدنه وزارت ورزش و جوانان اجل از این هست که به مسائل باشگاه و باشگاه داری ورود کنند. جناب آقای ملکی به عنوان رئیس هیات مدیره سابق گواه این ادعای بنده خواهد بود که هروقت ازبرای باشگاه هر مشکل و معضلی پیش می‌آمد، درب اتاق ایشان ازبرای ما باز بود و هرکاری که از عهده ایشان بر می‌آمد، انجام می‌دادند. حتی یک مورد به یاد ندارم ایشان درون امور باشگاه دخالتی داشته باشند. از وقت حضور من به یاد ندارم چنین چیزی رخ داده باشد. عرض کردم درخواست کمک و مساعدت بوده که هم شخص وزیر محترم و هم جناب داورزنی از هیچ لطف و عنایتی درون حق باشگاه دریغ نکرده‌اند. من تنها یک مورد را به استحضار هواداران عزیز، فهیم و بزرگوارمان برسانم، درصورتیکه حضور پر رنگ وزیر ورزش درون خصوص صدور مجوز حرفه‌ای نبود و ساعت های متمادی و متوالی که این بزرگوار وقت گذاشتند، نبود، یقین داشته باشید که الان ما درون لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتیم. قطعا فدراسیون محترم فوتبال و جناب آقای تاج گواه این ادعای بنده خواهند بود…انتخاب اعضای تازه هیات مدیره بر اساس نیازهای باشگاه و بر مبنای کار کارشناسی از سوی مجمع صورت گرفته و شاکله هیات مدیره تازه، خود موید این عرض بنده هست. جناب آقای زمانی هم به اندازه توانایی و بضاعتشان ازبرای باشگاه زحمت کشیدند، به مانند دیگر اعضای محترم هیات مدیره سابق که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، باشگاه از وجود این عزیزان محروم شد و به نظرم مجمع محترم باشگاه، تصمیم گرفت از شخص فعال‌تر و پیگیرتری که بتواند مشکلات باشگاه را درون ابعاد تاثیرگذارتری مثل حوزه‌های اقتصادی و بازاریابی و …. حل و فصل کند، استفاده کردن نماید…همیشه تغییر افراد درون حوزه‌های مدیریتی، نشانه عدم توانایی نیست بلکه از این موضع نگاه کنیم که درون این مقطع قطعا مجمع و وزارت محترم ورزش به قصد تقویت باشگاه و به کار گیری عضو تاثیرگذارتری کار کرده هست.

درون هرحال با توجه به شروع نیم فصل و جام باشگاه‌های آسیا و لزوم تقویت باشگاه، به خصوص از حیث روانی و افکار عمومی، همه دوست‌داران استقلال، درصورتیکه استقلال را دوست دارند و به موفقیت باشگاه و تیم فکر می‌کنند، باید به استقلال کمک کنند و از دامن زدن و نشر مطالبی که به هر نحوی به آرامش تیم لطمه می‌زند، خودداری کنند.
هرکسی و هر عزیز و بزرگواری که عاشق استقلال هست، درصورتیکه موفقیت تیم را دوست دارد، درون هر پست و مقام و جایگاهی می‌تواند به استقلال کمک کند. عشق به استقلال و کمک به جمع آبی‌پوشان، منحصر به جایگاهی نیست و عرض کردم هرکسی که به رنگ آبی عشق می‌ورزد، هرکجا که باشد، می‌تواند به تیم محبوبش کمک کند.

انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *