فارس من| هیأتی ازبرای رفع موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه تشکیل شد

به گفته خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، چندی قبل تعدادی از مخاطبان خبرگزاری فارس درون سامانه فارس من موضوعی را با عنوان«بلاتکیفی بیش از ۷ هزار پذیرفته شدگان کارکنان اداری قوه قضاییه» مطرح کردند.

غلامحسین اسماعیلی درون پنجمین نشست خبری خود درون خصوص انتخاب تکلیف ۷ هزار نفری که درون آزمون قوه‌قضائیه درون سال ۹۶ پذیرفته شده‌اند، گفت: ما بر مبنای اذن قانونی که درون برنامه ششم داشتیم آزمون استخدامی برگزار کردیم و پس از عنوان نتیجه آزمون، با موانعی مواجه شدیم که بخشی از آن ناشی از اوضاع و احوال اقتصادی کشور و بخشی دیگر نیز ناشی از نامهربانی با دستگاه قضایی بود.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد:  این موانع سر مسیر استخدام کسانی که ما احتیاج مبرم و جدی به جذب آنها داریم قرار گرفت ولی تلاش می‌شود که این موانع برداشته شود و هیأتی از سوی رئیس قوه قضائیه تشکیل شده که بتوانیم این موانع را مرتفع کنیم و این افراد به جمع ما بپیوندند. 

وی افزود: درون گام اول کسانی که از قوه قضائیه منفک می‌شوند ازبرای جایگیزینی‌شان از همین پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استفاده کردن می‌کنیم و ان‌شاءالله با پیگیری‌‌های انجام شده این تعداد جذب خواهند شد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *