غلامپور: تفکرات ویلموتس برگ برنده ایران هست/ کره ازبرای جبران می‌آید

بهزاد غلامپور درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد حضور ویلموتس درون تیم ملی فوتبال ایران گفت: وی مربی جوانی هست که انگیزه زیادی ازبرای کار با تیم ملی فوتبال کشورمان را دارد. درون کلیپ‌هایی که از تمرینات تیم ملی منتشر شده دیدم که وی خیلی با انگیزه و با روحیه درون تمرینات حاضر می‌شود. هیجان زیادی هم دارد. درون گیم با سوریه هم کارهای هجومی را درون دستور کار تیم ملی قرار داده بود و توانستیم ۵ گل به سوریه بزنیم.

وی درون مورد اینکه بعضی می‌گویند سوریه درون آن گیم چند بازیکن اصلی خود را درون اختیار نداشته و خیلی حریف قدرتمندی نبوده اظهار داشت: این حرف را اصلا قبول ندارم هر تیمی مقابل تیم ملی ایران قرار می‌گیرد با انگیزه هست و حریفان از تیم ملی ایران هراس دارند. ضمن اینکه تیم اصلی و ذخیره نداریم. تیم ملی ایران درون آن مسابقه خیلی خوب گیم کرد و ۵ گل زد و موقعیت‌های گلزنی دیگری را هم داشت که از دست داد.

غلامپور درون مورد گیم روز سه شنبه ایران و کره جنوبی گفت: این مسابقه خیلی دشوار هست کره جنوبی مقابل هوادارانش گیم می‌کند و خیلی وقت هست که ایران را نبرده‌اند و همواره مقابل تیم ملی ایران با کی‌روش بازنده بوده‌اند و درون پی جبران هستند ولی فکر می‌کنم تفکرات ویلموتس درون این گیم می‌تواند برگ برنده تیم ملی ایران باشد.

این کارشناس درون مورد اینکه تیم ملی می‌تواند مقابل کره هم به زیبایی سوریه گیم کند، گفت: کره جنوبی و سوریه به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند. کره بازیکنان میان‌المللی درجه اولی دارد ولی قطعا تفکرات سرمربی تازه بازهم تهاجمی خواهد بود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *