عمده مطالبات معلمان خرید خدمت ها تا آخر سال پرداخت می‌شود

علی الهیا‌ر ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درون گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، درون جواب به درخواست مخاطبان این خبرگزاری درون سامانه «فارس من» درمورد «مشکلات معلمان خرید خدمت ها آموزشی»، اظهار کرد: درون حال حاضر ۳۳۰ هزار نفر دانش‌آموزان مناطق مختلف از طریق طرح خرید خدمت ها تحت پوشش تحصیل هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه درون سال‌های گذشته ردیف مشخصی ازبرای پرداخت حقوق افرادی که درون این طرح فعالیت می‌کنند، اختصاص داده نشده بود یک مقدار پرداخت‌های آنها با کندی مواجه شد و ازبرای ما مطالبه ایجاد کرده بود.

الهیار ترکمن اضافه کرد: ما امسال ازبرای خرید خدمت ها آموزشی ردیف ایجاد کردیم ولی هر تخصیصی که از این ردیف گرفتیم اول مطالبات سال‌های قبل را تسویه کردیم که تا بهمن ماه سال گذشته تسویه شده هست و پیگیری می‌کنیم تا هر چه زودتر مابقی مطالبات را پرداخت کنیم و از شرمندگی این عزیزان بیرون آییم.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا آخر سال عمده مطالبات معلمان خرید خدمت ها را پرداخت کنیم البته چند ماه و به چه مقدار را  نقدینگی خزانه انتخاب می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش افزود: تلاش داریم حقوق این معلمان را به روز کنیم و مانند نیروهای حق‌التدریس و سرباز معلمان به صورت ماهیانه پرداخت شود که این کار جزو اولویت‌های ماست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *