طاهری:قهرمانی از دست استقلال خارج شده هست/درون پی چهارمین برد مقابل الهلال هستیم

بیژن طاهری درون گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری فارس، ‌با اشاره به عدم سفرش به امارات همراه با استقلال گفت: با تشخیص شفر درون هر مسافرت تیم استقلال یک مربی روی سکوها می‌رود و با توجه به این‌که درون گیم‌های گذشته یک دفعه فیلیپ و یک دفعه مارتین این کار را انجام دادند،‌این دفعه به صلاحدید سرمربی تیم من درون تهران می‌مانم چون قرار هست چند بازیکن استقلال درون تهران بمانند و من با آنها تمرین می‌کنم. البته این را هم بگویم که بابت این موضوع تابع تصمیم شفر هستم و هیچ مشکلی درون این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به این‌که به چه دلیل موضوع فرشید باقری درون استقلال حل نمی‌شود، گفت: درون این مورد من نمی‌توانم صحبت کنم و این تشخیص کادر فنی و مدیرعامل باشگاه هست.

مربی تیم استقلال درون خصوص آخرین وضعیت این تیم قبل از گیم با الهلال عربستان گفت: شرایط تیم ما خوب هست. الهلال هم مقابل نماینده کشور تونس گیم را واگذار کرده و فکر می‌کنم شرایطشان خوب نباشد. البته آنها یک تیم حرفه‌ای با بازیکنان کاملاً حرفه‌ای هستند، ولی به شخصه دوست دارم این گیم را هم ببریم که درون مجموع ۲ فصل گذشته، چهارمین پیروزی مقابل الهلال را به دست آوریم.

وی با بیان این‌که استقلال هر چهار و پنج روز گیم می‌کند و این موضوع روی عملکرد بازیکنان تأثیر دارد گفت: فشاری که روز بازیکنان ما ایجاد شده، سبب شد تا تعداد مصدومان ما بالا برود. این موضوع کار را دشوار کرده ولی همانصورت که می‌بینید شفر از بازیکنان به شکلی استفاده کردن می‌کند که فشار به بدن‌های آنها وارد نشود.

طاهری درون جواب به این سوال که آیا امیدی به قهرمانی تیم آبی پوشان درون لیگ برتر هستند، گفت: قهرمانی از دست استقلال خارج شده و درون اختیار تیم‌های دیگر هست. البته ما تنها کار خودمان را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم گیم‌ها را ببریم و امتیازها را جمع کنیم.

وی تأکید کرد: تیم‌های دیگر هم درون کورس قهرمانی هستند ولی به نظر من قهرمان به این زودی‌ها معلوم نمی‌شود و تیم اول لیگ امسال درون دو هفته آخر معلوم می‌شود.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *