صحبت‌های سرمربی تیم ملی ریکرو درخصوص آخرین وضعیت کمانداران

به گفته خبرگزاری فارس، مجید میررحیمی، سرمربی تیم ملی ریکرو درون خصوص رکوردگیری از عرفان ارژنگی‌پور و میلاد وزیری ازبرای حضور درون تیم ملی ریکرو، اظهار داشت: پیش از این ترکیب تیم ملی را بسته بودیم ولی یک رکوردگیری از عرفان ارژنگی‌پور و وزیری انجام دادیم ولی به حد نصاب رکورد مورد نظر فدراسیون نرسیدند که دلیل آن هم عدم تمرین و آمادگی آنها بود.

وی درون ادامه افزود: قرار شد فرصت بیشتری به وزیری داده شود تا تمرین کند. رکورد ثبت شده این دو کماندار موجود هست. فعلا بچه‌های تیم ملی هم تحت فشار بدنسازی هستند و این فرصت را داریم که درون اردوی گوانگجو این فشار را کم کنیم و وارد رکوردگیری شوند. درون آخر از ملی‌پوشان رکوردگیری می‌کنیم و از وزیری نیز  دوباره رکوردگیری می‌کنیم درصورتیکه دیدیم وی می‌تواند کمک حال تیم باشد هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا درون مسابقات جهانی شانگهای چین درون کنار تیم باشد.

سرمربی تیم ریکرو کشورمان تاکید کرد: اعضای کمیته فنی خواستند به نفراتی که درون جاکارتا عضو تیم بودند فرصتی داده شود و ما این شرایط را فراهم کردیم. درون آخر هم رکوردگیری از ملی‌پوشان درون گوانگجو انجام می‌شود و هر کسی که کمک حال تیم باشد را استفاده کردن می‌کنیم. هدف ما موفقیت ریکرو و اهتزاز پرچم ایران هست.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه نهایی پس از رکوردگیری از ملی‌پوشان معلوم می‌شود. البته کارهای اعزام‌ تیم ازبرای اردو چین قبلا انجام شده و هماهنگ کردیم که وزیری درون تهران تمرین کند و از وی نیز همزمان رکوردگیری شود.

میررحیمی درون خصوص شرایط عرفان ارژنگی‌پور نیز گفت: وی خیلی آماده نبود و فکر نمی‌کنم درون این وقت بتواند خود را برساند.

وی درون آخر یادآور شد: بچه‌ها تمام وقت و با جان و دل تمرین می‌کنند و خوشحالم تیمی یکپارچه و دور از حاشیه داریم و امیدوارم کمانداران بهترین نتیجه را کسب کنند.
انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *