شروع فرایند جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضا

به گفته گروه قضایی خبرگزاری فارس، بر این اساس سامانه ثبت‌نام اینترنتی جذب اختصاصی به آدرس jazb7…qazahrm…ir ، از امروز مورخ ۹۸…۳…۱ بر روی سایت معاونت منبع ها انسانی قوه قضائیه به نشانی www…qazahrm…ir قرار گرفت. لذا از تمام داوطلبان واجد شرایط و علاقه‌مند به شرکت درون آزمون مذکور، دعوت به عمل می‌آید، ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت‌نام، درون مهلت مقرر نسبت به ثبت‌نام کار کنند.

داوطلبان باید با مراجعه به سامانه مذکور و پرداخت خرج ثبت‌نام به مبلغ ۱…۰۰۰…۰۰۰ ریال به صورت اینترنتی، نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌نامی کار و درون آخر، کد رهگیری ثبت‌نام را دریافت و نزد خود نگهداری کنند؛ فرایند ثبت‌نام، تا قبل از دریافت کد رهگیری ناقص و بلااثر هست. لازم به ذکر هست وجه پرداختی به عنوان خرج ثبت‌نام، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و لذا لازم هست داوطلبان درون ثبت نام و پرداخت خرج دقت لازم به عمل آورند.

تذکر با اهمیت: داوطلبانی که سابقه قبولی درون مصاحبه علمی آزمون‌های گذشته (اعم از جذب عمومی، اختصاصی، مناطق محروم، شورای حل اختلاف و …) داشته باشند و پرونده ایشان درون مراحل مختلف از جمله آزمون شخصیت، گزینش و کارآموزی درون جریان باشد، حق ثبت‌نام و شرکت درون این فرایند را نخواهند داشت و چنانچه داوطلبی برخلاف این مقرره کار نماید، ثبت‌نام وی کأن‌لم‌یکن تلقی می‌گردد و وجه پرداختی به هیچ عنوان به وی مسترد نخواهد شد.

مهلت ثبت‌نام از تاریخ شروع ثبت‌نام به مدت وقت ۲۰ روز خواهد بود و درون روز دوشنبه مورخ ۹۸…۳…۲۰ آخر می پذیرد و این مهلت، تمدید نخواهد شد؛ تأکید می‌‌شود ثبت‌نام، صرفاً به صورت اینترنتی و درون مهلت مقرر صورت خواهد پذیرفت. (تذکر با اهمیت: به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی مهلت موکول نکنند.)

لازم به ذکر هست، به ثبت‌نام‌های غلط ترتیب اثر داده نمی‌شود و خرج پرداختی درون این موارد، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. همچنین، چنانچه فقدان شرایط داوطلب درون هر یک از مراحل استخدامی معلوم شود، مسیر پیگیری پرونده بلافاصله متوقف می شود.

محدودیت پذیرش بانوان:

با عنایت به نیازمندی دادگستری‌های سراسر کشور، پذیرش بانوان درون این نوبت جذب اختصاصی با محدودیت‌هایی مواجه هست. بر این اساس دادگستری‌های استان‌های مازندران، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، فارس و چهارمحال و بختیاری فاقد ظرفیت پذیرش ازبرای بانوان هستند. همچنین دادگستری‌های مراکز استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، هرمزگان و همدان مشمول این محدودیت هستند. سایر شهرستان‌های استان‌های گذشته و استان‌هایی که نام آنها ذکر نشده، منعی ازبرای پذیرش بانوان ندارند. لذا لازم هست بانوان متقاضی ثبت‌نام درون سامانه جذب اختصاصی با عنایت به محدودیت‌های ذکرشده کار به ثبت‌نام نمایند.

پذیرش ویژه استان تهران:

درون اجرای فرایند جذب اختصاصی سال ۱۳۹۸ به قصد تکمیل کادر قضایی مورد احتیاج درون استان تهران، داوطلبانی که ساکن استان تهران باشند و مراحل استخدامی را با موفقیت طی کنند، پس از گذراندن دوره کارآموزی قضایی درون حوزه‌های قضایی استان تهران مشغول به خدمت خواهند شد.
انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *