«سنگ، کاغذ، قیچی» درون تمرین تیم ملی/پا به توپ شدن کی‌روش، ۲ بازیکن زیرنظر ژاپنی‌ها+تصویر‌وفیلم

به گفته خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از امارات، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶ امروز درون زمین شماره ۳ ورزشگاه کریکت تمرینات خود را ازبرای ملاقات مقابل ژاپن برگزار کرد.

تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که درون زیر می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین خبرنگاران ژاپنی مشغول مصاحبه با نمایندگان رسانه‌ای ایران بودند و ازبرای آنها کُری می‌خواندند. اکثر ژاپنی‌ها معتقد بودند ایران یکی از تیم‌های خوب آسیا هست ولی آنها توانایی شکست تیم کی‌روش را دارند.

* پیش از شروع تمرین، بازیکنان تیم ملی که معمولاً خودشان را با برنامه‌های مفرح گرم می‌کنند از کی‌روش خواستند تا پا به‌ توپ شود. آنها با دست توپ را ازبرای کی‌روش می‌فرستادند تا وی با سر به سمت دروازه ضربه بزند. درون یکی از همین صحنه‌ها کی‌روش ضربه جالبی به توپ زد که سردار آزمون درون دروازه توپ وی را دفع کرد و با تشویق بازیکنان مواجه شد.

* یکی از خبرنگاران تلویزیون چین درون محل تمرین امروز تیم ملی حاضر بود و گزارشی را از تمرین شاگردان کی‌روش تهیه کرد. همچنین یک خبرنگار فرانسوی درون ورزشگاه کریکت حاضر شد ولی حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران ایرانی نبود. 

* هنگامی که تمرین ملی‌پوشان شروع شد میلاد محمدی و مهدی ترابی به صورت جداگانه تمرینات اختصاصی را زیر نظر مربیان بدنساز پیگیری کردند. درون این دقایق بود که خبرنگاران ژاپنی توجه‌شان جلب شد و با پرسیدن نام و شماره این دو بازیکن خواستار دلیل عدم تمرین کردن آنها شدند. نگاه تیزبینانه آنها به حدی بود که یکی از خبرنگاران به سمت فیلیپه مدیر رسانه‌ای تیم ملی رفت و از وی سئوال کرد آیا همه بازیکنان ایران شرایطشان خوب هست، که وی هم جواب داد بله، همه درون شرایط خوب و سلامت هستند. خبرنگاران ژاپنی هم از این جواب مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران متعجب شده و درون حالیکه ترابی و محمدی جداگانه تمرین می‌کردند عملکرد این دو را زیر نظر گرفته و نکاتی را یادداشت کردند.

 

* دومین قسمت تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران آقاوسط بود که بازیکنان به گروه‌های ۵ نفره تقسیم شده و این آیتم را انجام دادند. درون یکی از این گروه‌ها رامین رضاییان، علیرضا جهانبخش، احمد نوراللهی، سید مجید حسینی و احسان حاج‌صفی حضور داشتند که رضاییان و جهانبخش ازبرای این وسط نروند چندین دفعه با یکدیگر صحبت کرده و از احمد نوراللهی می‌خواستند جای آنها درون نقش آقاوسط گیم کند. زمانی رضاییان و جهانبخش زیر دفعه نرفتند، مقابل چشمان همه گیم سنگ،کاغذ،قیچی انجام دادند که این موضوع تعجب دیگر بازیکنان و نمایندگان رسانه‌های گروهی را درون پی داشت.

* با گذشت ۲۰ دقیقه از تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران، خبرنگاران رسانه‌های گروهی به بیرون هدایت شدند.

به گفته فارس، شاگردان کی‌روش امروز پس از آخر تمرین راهی شهر العین خواهند شد و خود را ازبرای ملاقات روز دوشنبه آماده می‌کنند.

*این کلیپ را ببینید.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *