رجب‌زاده: ذوب‌آهن هم می‌تواند مثل پرسپولیس فینالیست شود/ درون پی مربیگری هستم

مهدی رجب‌زاده درون گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد ملاقات روز سه‌شنبه ذوب‌آهن با النفت عربستان گفت: شاید بتوان به نوعی این گیم را تشریفاتی دانست. چون هر دو تیم صعود کردند و ازبرای سرگروهی می‌جنگند. ذوب‌آهن اکنون تنها نماینده ایران درون آسیاست و استقلال و پرسپولیس حذف شده‌اند. قطعا ذوب‌آهن تلاش می‌کند تا به عنوان سرگروه صعود کند تا درون مرحله پس کار راحت‌تری داشته باشد.

وی درون مورد این‌که درون صورت سرگروهی احتمالا با تیم الاتحاد عربستان، ذوب‌آهن باید گیم کند، گفت: به هر حال گیم با تیم‌های دوم جدول راحت‌تر از مسابقه دادن با صدر نشین گروه هست و این مسئله از نظر روانی هم تأثیر مثبت روی بازیکنان دارد. قطعا ذوب‌آهن تلاش می‌کند که به عنوان صدرنشین به مرحله پس برود.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درون مورد بازگشت‌های رویایی این تیم مسابقات درون آسیا گفت: ذوب‌آهن پس از تغییر و تحولاتی که درون کادر فنی‌اش انجام داد، ۸-۷ هفته طول کشید تا خودش را پیدا کند و درون پلی‌آف لیگ قهرمانان ذوب‌آهن به وضعیت ایده‌آل رسید. قطعا این ذوب‌آهن می‌تواند شکل بهتری پیدا کند و به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی هم برسد.

رجب‌زاده که خودش فینال لیگ قهرمانان را با ذوب‌آهن تجربه کرده درون مورد این‌که آیا این تیم می‌تواند بازهم فنیالیست شود، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صحبت درون مورد فینال خیلی سریع هست و ازبرای فینالیست شدن تیم باید برنامه‌ریزی و امکانات ویژه‌ای داشته باشد. از مسائل مالی خوبی برخوردار باشد و همچنین بازیکنان میان‌المللی باکیفیت درون تیم حضور داشته باشند. درواقع خیلی از عوامل باید دست به دست هم بدهند تا یک تیم به فینال برسد که کار بسیار سختی هست. البته فصل گذشته پرسپولیس درون آسیا فینالیست شد؛ بنابراین فینال ازبرای ذوب‌آهن هم غیرقابل دسترس نیست و می‌تواند به فینال برسد.

وی درون مورد حضورش درون عرصه مربیگری پس از خداحافظی از دنیای فوتبال گفت: من درون نیم فصل اول هم با تیم ذوب‌آهن به عنوان مربی حضور داشتم. مدرک B مربیگری را هم گرفته‌ام و می‌خواهم مدرک A را هم بگیرم و به امید خدا درون عرصه مربیگری هم فعال باشم. درون مربیگری هم مثل دوران بازیکنی‌ام می‌توانم حرف‌های زیادی ازبرای گفتن داشته باشم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *