دومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم ارزی شروع شد

به گفته گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، دومین جلسه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم پرونده ارزی درون شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران درون نظام اقتصادی شروع شد.

روز گذشته نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده برگزار شد و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان به قرائت کیفرخواست و تشریح عناوین اتهامی متهمان پرداخت.

 درون این میان بعضی رسانه‌ها از این پرونده با عنوان پرونده متهمان ارزی سیستان و بلوچستان یاد کردند این درحالی هست که از ۱۴ متهم ارزی که صبح امروز درون دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران درون نظام اقتصادی به ریاست قاضی موحد محاکمه شدند تنها یک متهم ازبرای استان سیستان و بلوچستان بوده هست.

حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان درون این زمینه گفت: ۱۳ متهم دیگر با همکاری رئیس بانکی درون استان سیستان و بلوچستان با ارائه اسناد و مدارک جعلی و تقلبی وجوهی را دریافت کرده بودند که دستگاه قضایی این استان به موضوع ورود کرد و ازبرای این متهمان که از سایر شهرستان‌ها و درون بانک‌های مختلف درون سطح کشور عملیات متقلبانه را انجام و میلیون‌ها یورو از آن بانک‌ها دریافت کرده بودند، حکم جلب صادر شد.

ادامه دارد…

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *