دنیزلی: تیم کامل نیست، انتظار دارم بازیکنان زودتر درون تمرین باشند/قول قهرمانی ندادم

به گفته خبرگزاری فارس، با حضور مصطفی دنیزلی درون تبریز تمرینات این تیم رنگ جدی تری به خود گرفته هست ولی با توجه به غیبت ملی پوشان و تکمیل نشدن پروسه جذب بازیکن هم اکنون تعداد نفرات حاضر درون تمرینات تیم تبریزی به ۱۵ نفر نرسیده هست. 

امروز رشید مظاهری، سعید مهری، محمدرضا خانزاده و … درون تمرینات حاضر شدند تا تراکتورسازی با بازیکنان تازه خود تمرین را پشت سر گذاشته باشد. 

کادرفنی مصطفی دنیزلی هم هم اکنون تکمیل نشده هست. تاکنون حضور ساکت الهامی به عنوان دستیار اول قطعی شده که با باشگاه قرارداد امضا کرده هست. 

درون خصوص شرایط تراکتورسازی با مصطفی دنیزلی گفت و گوی کوتاهی خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس انجام داده هست. دنیزلی درون مورد استقبال هواداران از وی درون فرودگاه گفت: زمانی استقبال هواداران را دیدم کاملا درک کردم که مردم تبریز به این تیم علاقه مند هستند. من تنها نگرانی که اکنون دارم این هست که تیم کامل نیست. انتظار دارم بازیکنان زودتر درون تمرینات حاضر شوند. 

وی درون مورد غیبت سه ملی پوش تراکتورسازی به این معنی مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه گفت: با احسان حاج صفی روز گذشته صحبت کردم و تا دوشنبه به وی فرصت استراحت دادم. به باشگاه عنوان کرده ام به دژاگه و شجاعی هم بگوید تا دوشنبه می توانند استراحت کنند. 

وی درمورد تکمیل کادرفنی اش به خبرنگار فارس گفت: طبق توافق با باشگاه یک بدنساز و یک مربی دروازه‌ بانها از ترکیه خواهم آورد. یک دستیار ایرانی هم هست و کادر تکمیل می شود.

دنیزلی درون اینباره که هواداران تراکتورسازی از وی توقع قهرمانی دارند و آیا چنین قولی به هواداران و باشگاه داده هست یا این قول را می دهد گفت: من قولی به باشگاه ازبرای قهرمانی نداده ام ولی گفته ام همه تلاشم ازبرای رسیدن به قهرمانی هست. من درون این سه روز فهمیده ام که کار راحت نیست و باید خیلی تلاش کرد.

انتهای پیام/ا 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *