درمورد حذف محدوده زوج و فرد تصمیمی نگرفتیم/ازبرای مناسب سازی فضاهای شهری تلاش می کنیم

به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، پیروز حناچی درون مراسم ازدواج ۱۱۰ زوج معلول اظهار داشت: درون این دوره نظام مدیریت شهری که به امانت درون دست ما هست نگاه ما به این خواهد بود که معنای توان‌یابی و معلولیت را تغییر خواهیم داد.

وی افزود: معلول کسی نیست که بر روی ویلچر نشسته باشد هر کسی که درون عرصه‌های اجتماعی نتواند ورود کند شامل توان‌یابی می شود.

حناچی بیان داشت: ان‌شاءالله کاری می‌کنیم که فضاهای شهری را ازبرای همه کسانیکه خواهان هستند مناسب‌سازی کنیم و نباید هیچکس به دلیل موانع امکان عدم حضور درون عرصه‌های اجتماعی را نداشته باشد.

شهردار تهران گفت: از خداوند کریم درون این ایام می‌خواهیم که ما را درون این مأموریت یاری کند.

درون ادامه این برنامه پیروز حناچی درون جمع خبرنگاران درمورد حذف محدوده زوج و فرد نیز گفت: هم اکنون درون این خصوص تصمیمی اتخاذ نشده هست. 

درون ادامه ولی‌الله شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران درون این برنامه اظهار داشت: درون دوره تازه رویکرد ما این هست که همه شهروندان بتوانند از خدمت ها مختلف شهری بهره‌مند شوند. 

وی گفت: باید شرایطی فراهم کنیم که به تعبیر شهردار تهران همه از فرصت برابر و دارای عدالت برخوردار شوند.

شجاع‌پوریان گفت: تلاش می کنیم درون تهران سالمندان، کودکان و معلولان بتوانند به راحتی تردد داشته باشند و درون معاونت فرهنگی اجتماعی نیز کمیته‌ای ازبرای دسترس‌پذیر بودن شهر و تحقق شعار تهران ازبرای همه تشکیل می‌شود تا پس از دو سال یک آمار دقیق از اقدامات صورت گرفته انجام دهیم.

به گفته خبرگزاری فارس، محمودنژاد رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران نیز درون این مراسم عنوان کرد: سازمان بهزیستی به هر زوج مبلغ چهار میلیون تومان هدیه می‌دهد و یکی از خیرین هم به هر زوج یک ربع سکه هدیه داد و از شهردار تهران نیز درخواست می‌کنیم هر یک از زوج‌‌ها را به مشهد مقدس اعزام کند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *