درخشان: پرسپولیس خسته شده هست/ تیم برانکو چندماه دیگر تحمل کند

حمید درخشان درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد مساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت:‌ گیم خوبی بود، البته پرسپولیس به خاطر حضور درون لیگ قهرمانان آسیا دچار خستگی و فرسودگی شده هست، مصدومیت‌ها هم دست از سر پرسپولیس برنمی‌دارد،‌ اینها همه مزید بر دلیل شد تا تراکتورسازی درون این گیم وزن بیشتری داشته باشد.

وی افزود:‌ تراکتورسازی درون آسیا نبود و فشاری روی این تیم ایجاد نشده هست،‌ سه کاپیتان تیم ملی درون این تیم گیم می‌کنند، بازیکنان خارجی این تیم هم بسیار باکیفیت هستند، با این حال پرسپولیس می‌توانست درون این مسابقه برنده شود. منشا یک موقعیت عالی گلزنی را از دست داد و با بی‌دقتی این موقعیت را از دست داد. 

سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس باید خارجی‌های باکیفیتی را جذب کند همانصورت که درون تراکتورسازی این اتفاق افتاده هست، با این حال پرسپولیس باید با این داشته‌هایش درون مسابقات حاضر شود و تا نیم‌فصل تحمل کند تا اینکه محرومیت جذب بازیکنش تمام شود و بازیکنانی که خریده هست به این تیم اضافه شوند…درون همین گیم با تراکتورسازی، کامیابی‌نیا و شایان مصلح مصدوم شدند.

وی افزود: شاید بهتر هست پرسپولیس تا نیم‌فصل به بازیکنان جوانش بیشتر مهلت بدهد و به این ترتیب ریکاوری شود و با حضور بازیکنانش درون نیم‌فصل قدرت دوباره پیدا کند و توان تیمی‌اش افزایش پیدا کند. 

انتهای پیام/ر

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *