جهانبخش:آنهایی که به تیم ملی بی مهری کردند به پرچم و مردم خیانت کردند

به گفته خبرگزاری فارس علیرضا جهانبخش دو هفته پیش درون جریان یکی از دیدارهای برایتون دچار آسیب دیدگی شد و همین مصدومیت سبب شد وی دو ملاقات تیم ملی درون فیفادی‌ها را از دست بدهد.  این بازیکن درون ملاقات گذشته تیمش مقابل لستر سیتی به میدان نرفت ولی قرار هست به زودی به تمرینات این تیم اضافه شود.

جهانبخش درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون خصوص آخرین شرایط خود درون انگلستان و نحوه آماده‌سازی تیم ملی درون مسیر جام ملت‌های آسیا صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: ابتدا از وضعیت خودت بگو…

شرایطم خوشبختانه خیلی بهتر شده هست. چند روزی هست که درون بیرون از سالن تمرین می‌کنم ولی هم اکنون به تیم اضافه نشدم. درصورتیکه همه چیز خوب باشد از هفته آینده به تمرینات گروهی تیم اضافه می‌شود. گیم روز گذشته را که از دست دادم ولی تمام تلاشم این هست که به گیم هفته آینده برسم.

فارس:به نظر شرایط سختی را پشت سر می‌گذاری…

من لحظه‌شماری می‌کردم که زودتر به میادین برگردم. همیشه تلاش می‌کنم از مصدومیت دور باشم ولی این هم جزوی از فوتبال حرفه‌ای هست. درون این مدت وقت تلاش کردم زودتر برگردم…شرایط ریکاوری و بازگشت من به زمین خیلی خوب بوده و امیدوارم این مدت وقت کوتاه را هم پشت سر بگذارم و به تمرینات گروهی اضافه شوم.

فارس: با توجه به آسیب دیدگی نتوانستی درون اردوی تیم ملی حضور پیدا کنی. گیم‌ها را تماشا کردی؟

گیم اول درون تهران را به دلیل اینکه درون تمرین بودم تنها توانستم نیمه دوم را تماشا کنم چون روز گیم تمرینم کمی طولانی شد. البته گیم دوم را کامل دیدم. گیم با ونزوئلا خیلی خوب بود و کمی درون آن گیم بدشانس بودیم. هر دو حریف تیم های خوبی بودند و گیم با همین تیم ها غنیمت هست. خوشبختانه گیم اول را بردیم و درون گیم دوم هم مستحق برد بودیم…این گیم ها ازبرای شناسایی نقاط ضعف و قوت هست و لذت برگزاری گیم ها این هست. درصورتیکه قرار باشد همه گیم‌ها را ببریم شاید از هدفمان دور شویم…همین گیم ها خودش نقاط ضعف و قوت را نشان می‌دهد و این خیلی ازبرای ما خوب هست.

فارس: به نظر می‌رسد درون اردوی بعدی باید شاهد حضورت درون قطر باشیم…

مهمترین چیز ازبرای من این هست که زودتر برگردم و به امید خدا بتوانم چند گیم ازبرای باشگاهم گیم کنم. من لحظه شماری می‌کنم که به اردو برگردم. تلاشم این هست درون بهترین فرم به اردوی تیم ملی برسم.

فارس: به مسابقات جام ملت‌ها نزدیک شده‌ایم. شرایط تیم ملی را چطور می‌بینی؟

هر چه به مسابقات نزدیک می‌شویم حال و هوا بیشتر می‌شود. ما به شرایط خوبی احتیاج داریم. همه گفتنی‌ها گفته شده و اینکه چه بی مهری‌هایی به تیم ملی شده هست. تیمی که درون جام جهانی آن همه دل مردم را شاد کرد و مردم درون خیابان‌ها شاد شد قطعا به حمایت احتیاج دارد. درون این شرایط اقتصادی معلوم شده فوتبال چقدر می‌تواند درون روحیه اجتماعی مردم تاثیر داشته باشد…متاسفانه مشکلات ایجاد شده از سمت خود مردم نیست ولی بعضی افراد جوی را حاکم کردند که بی ملایمتی به تیم ملی ایران زیاد شده هست. آن افراد باید بدانند که به تیم ملی یک کشور خیانت می‌کنند…مردم بدون شک با شعور و فهم هستند و خوب متوجه مسائل می‌شوند. قطعا زمانی باشگاه ایرانی درون لیگ قهرمانان گیم می‌کند به عنوان یک تیم ایرانی به آن نگاه می‌شود فارق از هرگونه کل کل و کرکری‌ها…متاسفانه شرایطی به وجود آمده که بی مهری‌هایی به تیم ملی شده ولی ما می‌دانیم دل میلیون‌ها ایرانی را باید شاد کنیم و امیدوارم شرایط مثبتی ازبرای حضور درون جام ملت‌ها داشته باشیم. بازیکنان هم یکدل و یکصدا درون پی هدفشان می‌شوند و مطمئنا بقیه مسائل حل می شود…من مطمئن هستم یکدلی به تیم ملی بر می‌گردد و تنها امیدوارم آنهایی که بی مهری می‌کنند بدانند به پرچم و تیم ملی ایران خیانت می‌کنند.

فارس:  و به عنوان سوال آخر فکر می‌کنی با همه این شرایط تیم ملی می‌تواند درون جام ملت‌ها موفق شود؟

مطمئنا تلاش ما همین هست. از اردوی پس تمام تمرکز تیم روی همین مساله هست. درون این چند سال گفته‌ایم تیم اول آسیا بوده ایم و باید نشان بدهیم که مستحق این عنوان هستیم. درون این مسیر کمک‌های مسئولان و دعای مردم هم حتما تاثیر دارد.

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *