جزئیات تیراندازی درون امام حسین(ع)/ موبایل‌قاپ‌ها زمینگیر شدند

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درون پی ارجاع شکایت‌هایی مبنی بر وقوع موبایل‌قاپی و زورگیری درون منطقه مجیدیه تهران، تیم کلانتری ۱۹۰ مجیدیه پاکسازی نقاط آلوده را درون دستورکار خود قرار داد. 

بر این اساس ۵-۴ تیم به صورت محسوس و نامحسوس مناطق آلوده را زیر نظر قرار داد تا اینکه درون ۲۵ آذرماه حوالی ظهر ماموران گشت کلانتری ۱۹۰ مجیدیه درون مقابل مجتمع تجاری دنیای نور به یک دستگاه موتور سیکلت تیزروی فاقد پلاک با دو سرنشین که کلاه نقاب‌دار داشتند برخورد کرد.

سرنشینان موتورسیکلت با مشاهده ماموران کار به فرارکرده و درون ادامه از بزرگراه امام علی (ع) وارد خیابان دماوند شدند.

درون ادامه تعقیب وگریز و با توجه به عدم توجه سارقان به دستور ایست پلیس، افسر کلانتری مجیدیه با رعایت قانون بکارگیری سلاح کار به شلیک ۳ تیر هوایی کرد ولی سارقان به تیرهای هوایی نیز اعتنایی نکرده و به فرار خود ادامه دادند.

نهایتا ۵ گلوله به عقب موتور سیکلت شلیک شد و لاستیک موتور مورد هدف قرار گرفت که درون ادامه به دلیل سرعت بالای موتور سیکلت، موتور واژگون شد و سارقان با رهاکردن موتور هرکدام به یک سمت فرار کردند. 

ماموران نیز به ادامه تعقیب خود ادامه داده و درنهایت راکب ۲۲ ساله موتورسیکلت را که درون حین فرار درون لابه‌لای خودروها به چند ماشین و موتور نیز برخورد کرده بود دستگیرکردند؛ البته راکب موتور سیکلت قمه‌ای را درون پوشش خود جاسازی کرده بود که با آن به مامور پلیس هجوم ور شدکه مامور پلیس نیز با مهارت سلاح متهم راگرفته و سارق را زمینگیرکرد.

پس از دستگیری سارق دوم که فردی ۱۹ ساله بود و انتقال آنها به کلانتری، معلوم شد که متهمان از سارقان سابقه‌دار هستند.

از سارقان یک دستگاه تبلت، چند کارت بانکی مسروقه و ۶ تا ۷ عدد گوشی موبایل کشف و ضبط شد؛ نکته قابل توجه آن هست که سارقان از کاپشن دو رو استفاده کردن می‌کردند تا پس از دزدیدن بتوانند با تغییر رنگ پوشش خود مالباختگان را به غلط بیندازند. 

سرهنگ علی نعمتی رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه با عنوان خبر فوق اظهار داشت: مالباختگان به کلانتری فراخوان شده و سارقان را مورد شناسایی قرار دادند؛ سارقان نیز درون آخر به گوشی‌قاپی‌های دو ماهه گذشته درون محدوده مجیدیه تهران اعتراف کردند. 

سرهنگ نعمتی گفت: دو سارق همراه با پرونده به پایگاه چهارم آگاهی پایتخت فرستاده شدند. 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *