جاوید: با حضور ناظم‌الشریعه انگیزه بازیکنان درون لیگ برتر فوتسال بالا می‌رود

مهدی جاوید درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از گیم روز گذشته مس سونگون و اهورای بهبهان درون افتتاحیه شروع لیگ برتر فوتسال درون سال ۹۸ گفت: خدا را شکر گیم خوبی بود و با توجه به اینکه نخستین گیم لیگ برتر درون سال تازه بود استقبال خوب و بی‌نظیری از سوی تماشاگران بهبهانی از این گیم به عمل آمد و من فکر می‌کنم گیم خوبی را همه شاهد بودند. 

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم لیگ امسال مثل لیگ سال گذشته خوب و پویا باشد و ان‌شاءالله من تلاش می‌کنم درون نخستین حضورم درون مس بتوانم همانند سال‌های گذشته موفقیت‌های خوبی با این تیم به دست آورم. تمام بازیکنان این تیم با انگیزه و جوان و دارای کادر فنی خوب و مدیریت شایسته هست.

بازیکن ملی‌پوش مس سونگون گفت:‌ امسال قرار هست که ما درون سه تورنمنت رسمی شرکت کنیم که دو تورنمنت آن به عنوان نماینده ایران قرار هست حضور پیدا کنیم یکی باشگاه‌های آسیا و دوم باشگاه‌های جهان و همچنین لیگ برتر امسال هست. مطمئن هستم با این بازیکنان جوان و با انگیزه و کادر فنی خوب و همچنین حمایت‌های بی‌شائبه باشگاه می‌توانیم نتایج خوبی را به دست بیاوریم و دفعه دیگر قدرت فوتسال ایران به رخ آسیا و جهان بکشانیم. ما بازیکنان خوب و یکدستی داریم و با این بازیکنان می‌توان هر کاری را مشکل باشد را انجام دهیم.

وی همچنین درون مورد حضور سیدمحمد ناظم‌الشریعه درون گیم افتتاحیه امروز درون بهبهان گفت: حضور ناظم‌الشریعه و کادر فنی درون گیم‌های لیگ می‌تواند انگیزه خوبی ازبرای بازیکنان جوان و ملی‌پوشان باشد.

جاوید درون آخر درون مورد وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: همانصورت که اطلاع دارید امسال سالی پرکار و شلوغ ازبرای تیم ملی هست و ما باید درون مقدماتی جام ملت‌ها و  همچنین ملت‌ها که مقدماتی جام جهانی هست حضور پیدا کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم همانند سال‌های گذشته ازبرای کشورمان افتخار کسب کنیم و از عنوان قهرمانی درون آسیا و سومی درون جهان دفاع کنیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *