تهران خواهان برنامه جامع و بلند مدت وقت ازبرای توسعه سیستم های هوشمند هست

به گفته خبرگزاری فارس، درون این نشست که به عنوان جلسه اول با حضور معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۱ تا ۱۱ شهرداری تهران درون شرکت کنترل ترافیک تهران برگزار شد، سید احسان جاهد مدیرعامل این شرکت گفت: این نشست نقطه‌ای هست ازبرای انجام هماهنگی‌های لازم جهت اجرای پروژه‌هایی که از سال ۹۷ باقی مانده و همچنین پروژه‌هایی که قرار هست درون سال ۹۸ پیاده‌سازی و اجرا شود.

جاهد افزود: ضرورت دارد ازبرای آینده شهر و تجهیز تهران به سیستم‌های هوشمند مدیریت ترافیک همفکری بیشتری با مناطق ۲۲ گانه ایجاد شود تا بتوانیم غیر از کارهای اجرایی و انجام هماهنگی‌ها، مسیر مستمری را فراهم کنیم تا درون سال ۱۳۹۸ یک برنامه بلند مدت وقت توسعه را درون اختیار معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار دهیم.

وی تصریح کرد: نتیجه جمع‌بندی‌های به عمل آمده ما را به این مطلب می‌رساند که شهر تهران خواهان یک برنامه جامع و بلندمدت ازبرای توسعه سیستم‌های هوشمند هست و اجرای پروژه‌هایی همانند سیستم‌های نظارت تصویری، سیستم‌های ثبت تخلف، طرح کاهش و سایر پروژه‌های هوشمند خواهان یک برنامه مورد تایید همه ارکان شهرداری هست.

پس از صحبت های مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران، هدیه زنگی‌آبادی مدیر بهره‌برداری از سامانه GIS این شرکت گزارشی از سیستم‌های هوشمند موجود درون مناطق ۲۲ گانه ارائه داد.

درون ادامه این جلسه معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۱ تا ۱۱ شهرداری تهران ضمن بیان نقطه نظراتشان، مشکلات و نیازهای مناطق خود از جمله افزایش تعداد دوربین‌های نظارتی و چراغ‌های هوشمند درون سطح شهر، مشکلات واگذاری چراغ‌های سولار و چشمک زن به مناطق، فهرست‌بهای خدمت ها، مراکز کنترل محلی، تامین اعتبار، انتخاب پیمانکار و همچنین برگزاری دوره آموزشی GIS ازبرای کارکنان مناطق توسط شرکت کنترل ترافیک تهران را مطرح کردند. 

جلسه دوم هماهنگی میان شرکت کنترل ترافیک تهران با مناطق شهرداری تهران با حضور معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۱۲ تا ۲۲ شهر تهران هفته آینده درون این شرکت برگزار می شود‌.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *