تمرکزم روی موفقیت کاراته ایران هست/ مسیر المپیک توکیو از پاریس شروع می‌شود

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان فرانسه با حضور ۷۷۶ کاراته از ۵ تا ۷ بهمن ماه به میزبانی پاریس برگزار می شود. به همین دلیل تیم ملی کاراته مردان و بانوان کشورمان با دعوت رسمی از سوی فدراسیون کاراته ایتالیا ازبرای حضور درون اردوی مشترک راهی این کشور شد‌ه‌اند و پس از آخر این اردوی مشترک امروز(چهارشنبه) راهی فرانسه خواهند شد.

روحانی پس از آخر نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان پاریس با دعوت فدراسیون بلژیک راهی این کشور می شود و به مدت وقت یک هفته ازبرای کاراته‌کاهای این کشور سمینار آموزشی برگزار خواهد کرد. روحانی با هماهنگی‌هایی که توسط علی عزیزی و دیاکو یکتا انجام شده ۲۸ ژانویه راهی این کشور می شود و ازبرای کاراته‌کاهای بلژیک سمینار آموزشی برگزار خواهد کرد. طبق برنامه ریزی روحانی یک مرحله سمینار آموزشی نیز ازبرای ملی پوشان کاراته بلژیک سمینار برگزار خواهد کرد. این سمینار درون دو شهر بروکسل و لیژ برگزار می شود.

حسین روحانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون جواب به این سؤال که شرایط ملی‌پوشان درون اردوی مشترک با کاراته‌کاهای ایتالیایی درون شهر رم چطور بود، گفت: درون حاشیه برگزاری مسابقات جهانی اسپانیا یک پیشنهاد از سوی مسئولان فدراسیون ایتالیا به مسئولان فدراسیون کشورمان ارائه شد، مبنی براینکه ملی‌پوشان کاراته ایران یک هفته قبل از شروع نخستین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته وان مهمان فدراسیون ایتالیا باشند تا با کاراته‌کاهای این کشور یک هفته اردوی مشترک داشته باشند. طبق همان صحبت‌ها و پیشنهادات ما هفته پیش وارد شهر رم شدیم و با تیم ملی کاراته ایتالیا یک هفته اردوی مشترک برگزار کردیم. 

وی درون ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: درون این کمپ ۹ کشور دیگر حضور داشتند که دیدگاه اصلی ما تمرین کردن با کاراته‌کاهای تیم ملی ایتالیا بود. به هر حال ایتالیا یکی از قدرت‌های اصلی اروپا هست و جزو کشورهایی هست که همیشه مدال‌آور بوده هست. به نظرم بچه‌های ما یک تمرین خوب را درون این اردوی مشترک برگزار کرده‌اند و با یک آمادگی نسبی امروز راهی پاریس می‌شوند. خدا را شکر تمرینات خوبی سپری شد و همه بچه‌ها شرایط خوبی دارند. مسیر المپیک توکیو از پاریس شروع می‌شود و این رویداد خیلی با اهمیت هست و باید از همین جا کار را ازبرای رسیدن به المپیک توکیو هموار کنیم.

مربی تیم ملی کاراته درون جواب به این سؤال که گویا قرار هست پس از آخر نخستین مرحله از لیگ جهانی پاریس راهی بلژیک شویم و یک دوره سمینار آموزشی درون این کشور برگزار کنیم، گفت: من به دعوت فدراسیون کاراته بلژیک که با هماهنگی علی عزیزی انجام شده به بلژیک مسافرت خواهم کرد تا یک دوره سمینار آموزشی ازبرای کاراته‌کاهای این کشور برگزار کنم. عزیزی یکی از داوران خوب جهانی هست که وی یک ایرانی‌الاصل هست و درون بلژیک زندگی می‌کند و شاگردان زیادی درون تیم ملی کاراته بلژیک دارد. یکتا یکی دیگر از دوستان من هست که با هماهنگی‌هایی که انجام داده قرار هست یک سمینار چند روزه نیز با هماهنگی وی درون بلژیک برگزار کنم. درون این چند روز یک دره سمینار آموزشی ازبرای کاراتهکاهای تیم ملی بلژیک خواهم داشت.

روحانی درون جواب به این سؤال که آیا ازبرای برگزاری سمینار درون کشورهای دیگر نیز پیشنهادهایی داشته‌اید یا خیر، گفت: بله، پیشنهادهای دیگری ازبرای برگزاری سمینار درون کشورهای دیگر دارم ولی فعلاً تمرکز اصلی روی موفقیت تیم ملی کاراته کشورمان هست درصورتیکه فرصتی وجود داشته باشد قطعاً راهی دیگر کشورهای اروپایی خواهم شد و سمینار آموزشی نیز برگزار خواهم کرد.

انتهای پیام/ک

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *