تدوین لوایح قضایی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آنها خواهد بود

به گفته گروه قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه درون نشستی که به میزبانی قوه قضاییه و با حضور رئیس مجلس و نمایندگان مجلس برگزار شد، با بیان اینکه تحول درون نظام قضایی مورد انتظار رهبری هست، گفت: ریاست قوه قضاییه بر همین اساس دستور داد که درون دستگاه قضا برنامه تحول راهبردی را پیش بگیریم.

معاون حقوقی قوه قضاییه بر همین اساس تصریح کرد: به نمایندگان مجلس به خصوص کمیسیون قضایی این اطمینان را می‌دهم که لوایح را با استفاده کردن از ظرفیت پژوهشگران، اساتید مرکز پژوهش‌های مجلس و مراکز تحقیقاتی خود به شکل‌ای تدوین می‌کنیم که به نفع مردم بوده و اطمینان آنها را جلب کند.

مصدق درون ادامه با بیان اینکه درون حوزه تقنین احتیاج به برنامه جهادی داریم، عنوان کرد: تاکنون جلسات متعددی با اعضای کمیسیون قضایی مجلس داشته و از نمایندگان که دغدغه حقوقی و احقاق حقوق ملت را دارند تشکر می‌کنم.

معاون حقوقی قوه قضاییه درون آخر خاطرنشان کرد: درون موضوع حق شهروندی و حقوق بشر اظهار نظرهایی از سوی کشورهای دیگر مطرح می شود که درون واقع درون آنها حق ۸۵ میلیون نفر شهروند ایرانی درون مسائل امنیتی نادیده گرفته شده و حق یک نفر را می بینند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *