با افتخار عنوان می‌کنیم که امن‌ترین کشور دنیا هستیم

به گفته خبرنگار اجتماعی فارس، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب به برکت  راهبری مدبرانه امام راحل، ایثار و از خودگذشتگی ملت فهیم و غیور ایران  و درون ادامه نیز با تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری امروز به مرز بلوغ و چهل سالگی عمر بابرکت خود رسیده هست.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب  اسلامی امنیت و اقتدار و بالندگی درون کشور داریم که درون عرصه میان المللی زبانزد بوده و مایه مباهات و افتخار هست.

مقام عالی دولت درون استان تهران گفت: نیروی انتظامی درون حفاظت از کیان انقلاب و حراست از جان و مال و ناموس ملت کارنامه پرافتخاری از خود بر جای گذاشته که همه به این کارنامه می بالیم.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: آنچه همواره باور قلبی من بوده و از گذشته حتی درون تریبون مجلس هم به آن تاکید داشته‌ام، این بوده که درصورتیکه امنیت و آرامشی داشته و اعتمادی از سوی مردم داریم، این با اهمیت مرهون نیروهای امنیتی کشور و نیروی انتظامی هست. از همین رو با افتخار عنوان می‌کنیم که امن‌ترین کشور دنیا هستیم.

استاندار تهران تصریح کرد: باید به آرمان‌های امام(ره) وفادار مانده و شرایطی را فراهیم کنیم که فشارهای اقتصادی که شاهد آن هستیم، خرج‌ای بر مردم تحمیل نکند.

وی درون آخر نیز خاطرنشان کرد: امیدوارم مثل همیشه مقتدر و سرافراز تحت تدابیر مقام معظم رهبری شاهد ایستادگی برابر استکبار جهانی بوده و قرن‌ها شاهد تداوم انقلاب پربرکت اسلامی باشیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *