بازیکن سابق پرسپولیس از ماشین‌سازی اخراج شد

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احسان علوان‌زاده بازیکن جوان و تازه‌وارد ماشین‌سازی که درون تعطیلات نیم‌فصل از پرسپولیس به این تیم پیوسته بود از این به پس جایی درون جمع سبزهای تبریز نخواهد داشت.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی با عنوان این خبر به خبرنگار فارس گفت: علوان‌زاده را به دلیل رفتارهای غیرحرفه‌ای درون تمرینات و گیم‌های دوستانه از تیم کنار گذاشتیم و این موضوع را به مدیر برنامه‌های وی نیز عنوان کردیم. با توجه به اینکه نصایح ما به وی، تأثیرگذار نبود و وی به رفتارهای خودش ادامه می‌داد تصمیم به اخراج وی گرفتیم. علوان‌زاده با ما قرارداد نبسته بود و از این بابت مسئله‌ای ازبرای باشگاه به وجود نخواهد آمد.

نصیرزاده درون خصوص وضعیت پرونده داریوش شجاعیان گفت: چک باشگاه استقلال از تاریخ ۹۶…۱۲…۲۶ پاس نشده هست. دو ماه پیش با آقایان مباشری و خطیر جلسه‌ای برگزار کردیم و قرار شد مشکلات را به زودی حل کنند ولی دو ماه آنها سه ماه شده و خبری نیست.

وی درون ادامه افزود: پرونده شجاعیان را حدود هفت ماه قبل به کمیته انتخاب وضعیت فرستادیم ولی چون مسئولی نداشت هم اکنون نتیجه‌ای نگرفته‌ایم و این کمیته درون حال حاضر هم جلسه جدیدی ازبرای این پرونده برگزار نکرده هست.

انتهای پیام/ک

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *