ایرج عرب: باشگاه، سفت و دشوار پیگیری حقوق تیم و هواداران هست

به گفته خبرگزاری فارس، ایرج عرب درون مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این روزها شاهد هستیم که شرایط بغرنجی ازبرای پرسپولیس و به عبارت درست تر ازبرای فوتبال و لیگ ایران رقم خورده هست. زمانی رقابت ها هرچند سهوی، برپایه عدالت، مساوات و شرایط برابر نباشد شاید درون کوتاه مدت وقت تیم های خاصی نفع ببرند که اتفاقا ازبرای گمراه کردن افکار عمومی اعتراض هایی هم می کنند ولی درون آخر فوتبال ، لیگ کشور ودر نتیجه همه باشگاه ها متضرر خواهند شد و آن وقت بازگشت به مسیر درست به آسانی میسر نخواهد بود. این مساله را از آن جهت مطرح می کنیم تا به آن ها که امروز از بروز مشکلات ازبرای پرسپولیس خوشحال هستند بگوییم؛ شاید درون کوتاه مدت وقت به پرسپولیس لطمه وارد شود، ولی درون بلند مدت وقت همه متضرر خواهند شد و فوتبال لطمه های جبران ناپذیر خواهد دید.

وی ادامه داد: ما معترض هستیم. به شدت هم معترض هستیم . به همین شدت مسایل را پیگیری خواهیم کرد ولی اعتراض ما جنس متفاوتی با اعتراض بعضی دیگر دارد. ما دنبال هیچ امتیاز ویژه ای ازبرای خودمان نیستیم. ما دنبال این نیستیم که جوسازی کنیم تا ازبرای رقیبان مشکل تراشی شود. پرسپولیس اصلا نیازی به این قبیل اقدامات ندارد. ما خواهان عدالت و ایجاد شرایط برابر ازبرای رقابت هستیم. این را هم تنها ازبرای خودمان نمی خواهیم ازبرای همه می خواهیم. این حق طبیعی همه تیم ها هست و هیچ عقل سلیمی غیر از این را نمی گوید. البته جای تاسف دارد که ما باید ازبرای چنین بدیهیاتی بجنگیم و انتظار داریم، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هر چه سریعتر درون این مسایل ورود کنند و نتیجه آن را محسوس شاهد باشیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: درون شرایط عادی هم فشار خیلی زیادی روی این بچه ها قرار دارد. این رویه که هر هفته دربازی های ما وجود دارد به ما لطمه بیشتری می زند. درون گیم با پدیده که وضعیت آن طور بود. این هفته دربازی با فولاد هم همه چیز عیان شد. تمام افراد درون جلسات حاضر بودند. صحبتی از لغو گیم نبود پس خیلی ناگهانی آن وضعیت ازبرای پرسپولیس به وجود می آید.

عرب تصریح کرد: سیستم عصبی مربی و بازیکن ما را بر هم ریختند به شکلی که دروازه بان ما آن قدر عصبی می شود و وضعیت سایر بچه ها هم فرق زیادی با وی نمی کرد. تیم ما بدون آن که از نظر ذهنی و بدنی آماده و گرم شده باشد وارد گیم شد ولی با این وجود، باز هم می توانستیم نتیجه بگیریم ولی با مسایل داوری روبرو شدیم.

اکثر کارشناسان گفتند که عنوان پنالتی غلط بود. همچنین دیدیم که بازیکنان حریف مانع شدند داور از جیب خودش کارت بیرون بیاورد و زمانی تیم ما درون حال هجوم بود قبل از آخر وقت قانونی گیم سوت آخر مسابقه به صدا درآمد. این موارد درون کنار هم معنا و مفهوم خوبی ندارند و همراه با هواداران پرسپولیس منتظر جواب و کار درون خور فوتبال ایران هستیم.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *