اکبری: منتظر برنامه‌های کولاکوویچ هستیم/ بهترین‌ها دعوت خواهند شد

پیمان اکبری درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی‌ خبرگزاری فارس، درمورد شرایط تیم والیبال سایپا درون رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: ما مجموعه بسیار خوبی داریم و این هفته استراحت خواهیم داشت. تلاش می کنیم درون این هفته به خوبی نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنیم. بازیکنان خوبی درون ترکیب سایپا قرار دارند و تلاش خواهیم‌ کرد تا هفته به هفته نتایج بهتری کسب کنیم.

وی که به عنوان مربی تیم ملی والیبال هم فعالیت می‌کند، درخصوص آخرین شرایط تیم ملی خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که والیبال ملی سال مهمی درون پیش دارد. خوشبختانه تکلیف قرارداد کولاکوویچ هم معلوم شد و الان وی راحت‌تر می تواند برنامه ریزی کند. می‌دانم که ایگور درون این مدت وقت گیم های لیگ برتر را زیر نظر داشته و الان منتظر برنامه‌های وی هستیم.
مربی تیم‌ ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: اکثر ستاره های والیبال ایران این روزها درون لیگ‌های اروپایی توپ می زنند؛ ضمن اینکه بازیکنان بسیار خوبی هم درون لیگ برتر ایران داریم. بدون شک کولاکوویچ ازبرای انتخاب نفرات تیم‌ ملی تمام شرایط را درنظر خواهد گرفت و بهترین‌ها را به اردو دعوت می کند.
اکبری درپاسخ به این سوال که آیا درون غیاب خوش‌خبر برنامه‌های تیم ملی عقب نیفتاده هست، تصریح کرد: ابتدا باید بگویم که خوش خبر یکی از سرمایه های والیبال هست و بیش از ۱۳ سال سابقه سرپرستی تیم ملی را درون کارنامه خود دارد. وی تورنمنت‌ها، شرایط و لحظات بد و خوب زیادی را درون کنار ملی‌پوشان تجربه کرده و الان کوهی از تجربه هست. امیدوارم شرایطی فراهم‌ شود که بازهم شاهد حضور خوش خبر درون کنار ملی پوشان باشیم.
وی ادامه داد: بازهم تاکید می کنم که والیبال سال مهمی درون پیش دارد و شاید کسی به خوبی خوش‌خبر نتواند کارهای مربوط به ملی پوشان را هماهنگ کند. سال ها درون والیبال روی خوش‌خبر سرمایه‌گذاری شده و الان نباید به راحتی این مهره ارزشمند را از دست داد. امیدوارم داوری شرایطی فراهم کند تا وی بتواند درون کنار کادر فنی باشد.
انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *