امیری: با شکست بزرگان بوکس باید خودمان را ثابت کنیم/مدال‌های حریفم اصلا با اهمیت نیست

به گفته خبرنگار اعزامی فارس از تایلند، مراسم قرعه کشی مسابقات بوکس قهرمانی آسیا روز گذشته پنج شنبه درون هتل «گولدین تولیپ» برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند‌.

درون این دوره از مسابقات  ۱۹۹ بوکسور درون قسمت مردان و ١١۴ بوکسور درون قسمت بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان به ٩ بوکسور درون این مسابقات حضور خواهد داشت ولی درون قسمت بانوان نماینده ای نخواهیم داشت. این مسابقات درون حالی از امروز(جمعه) سی ام فروردین ماه شروع می شود که سه نفر از نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

 پوریا امیری درون گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به تایلند،  درون جواب به این سوال که شرایط شما پیش از شروع نخستین مبارزه چطور هست گفت: پس از آخر دوران سربازی افت شدیدی داشتم و ازبرای اینکه از آن شرایط خارج شوم بلافاصله وارد اردوهای تیم ملی  شدم و تلاش کردم که به آمادگی لازم برسم، خوشبختانه درون طول این مدت وقت تمرینات خوبی داشتیم، کادر فنی ازبرای اینکه تیم موفق شود، شبانه روز ازبرای ما تلاش کرد. انشاالله که بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

وی درون ادامه صحبت های خود درون جواب به این سوال که چقدر از حریف خود شناخت داری،گفت: شناخت زیادی از حریف قزاق ندارم، میدانم که مدال های زیادی دارد ولی اصلا این موضوع برایم اهمیت ندارد،انگیزه زیادی دارم که وی را شکست دهم، همیشه با شکست حریفان خوب میتوانیم جا پای بزرگان بوکس دنیا بگذاریم،باید با تجربه ها را شکست دهیم تا بتوانیم خودمان را ثابت کنیم. انشالله امروز به لطف خدا بوکسور قزاق که مدال جهانی و المپیک دارد را شکست بدهم.

امیری درون آخر صحبت های خود عنوان کرد: طی این چند روز گذشته از لحاظ آب و هوایی ما توانستیم با شرایط این کشور آشنا شویم، ما با کمک کادر فنی و مسولان فدراسیون ازبرای رسیدن به این با اهمیت تلاش کردیم،  الان هم به دعای خیر مردم احتیاج داریم.
انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *