افتتاح سرزمین پرواز/ به زودی پارک حشرات غول‌پیکر نیز افتتاح می‌شود

به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، رسول کشت‌پور درون مراسم افتتاح سرزمین پرواز واقع درون منطقه ۲ تهران بوستان فرهاد اظهار داشت: ازبرای تامین ارائه خدمت ها هفت‌گانه از قسمت خصوصی ازبرای سرمایه‌گذاری درون پروژه‌ها استفاده کردن کرده‌ایم.

وی افزود: ازبرای تامین اماکن رفاهی، درمان و خدماتی به شهروندان درون قالب پروژه‌هایی درون قسمت خصوصی دعوت شده هست و درون ۱۴ سال پیش که بنده به عنوان شهردار منطقه ۲ نیز بودم‌ پروژه‌های مشارکتی را درون اولویت برنامه‌های خود قرار داده بودم و امروز این افتخار را دارم که همه پروژه‌های منطقه ۲ فعال هستند و درون قسمت خصوصی نیز ازبرای پیشبرد پروژه‌ها استفاده کردن کرده‌ایم.

شهردار منطقه ۲  گفت: امیدواریم با تامین خدمت ها هفت‌گانه درون شهر تهران بتوانیم درآمد پایداری داشته باشیم.

کشت‌پور افزود: پروژه سرزمین پرواز طی دو سال گذشته شروع شده هست و پروژه تیوپ سواری آن طی ۱۴ ماه مراحل اجرایی و ساخت آن اتفاق افتاد و می‌تواند یکی از منبع ها درآمدی باشد.

وی گفت:‌به زودی پروژه مشارکتی پارک حشرات غول‌پیکر نیز درون شهر تهران افتتاح می شود و حتما باید درون تهران به سمت فناوری‌های تازه پیش برویم و درون منطقه ۲ تهران به استارت‌آپ‌ها توجه ویژه‌ای شده هست.

شهردار منطقه ۲ بیان داشت: شهروندان تهرانی باید خرج‌های زندگی درون تهران را بپردازند.

درون ادامه مرتضی جودکی مدیر اجرایی این پروژه گفت: پروژه سرزمین پرواز با مشارکت قسمت خصوصی و شهرداری تهران ساخته شده هست دارای کافی‌شاپ، رستوران و پیست تیوپ سواری ۴ فصل هست. درون گذشته محل این ساختمان جمع‌آوری زباله بود و این محیط غیر قابل استفاده کردن بود و امروز تبدیل به یکی از مراکز گردشگری تهران شده هست.

درون ادامه شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: بنده از سرمایه‌گذار این پروژه تشکر می‌کنم به چه دلیل که پولش را درون تهران خرج کرده و به خارج از کشور نبرده هست.

وی ادامه داد: هنگامی که درون این سطح کار زیبا صورت گرفته هست امپدوارم پیوست محیط زیست و پیوست اجتماعی آن نیز لحاظ شود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *