اجرای زنده محمد اصفهانی درون بوستان آب و آتش

به گفته گروه شهری خبرگزاری فارس، اجرا محمد اصفهانی یکی از قسمت های جشنواره باغ رمضان این مجموعه فرهنگی بوده و سه شنبه ۳۱ اردیبشهت ساعت ۲۱:۳۰ درون بوستان آب و آتش به اجرای برنامه می پردازد…همچنین سفره افطاری ساده روی پل طبیعت پهن شده و این پل غیر خودرویی میزبان روزه داران تهرانی خواهد بود.

بنا بر این گفته برپایی سفره افطار ساده روی پل طبیعت با بهره گیری از پتانسیل خیرین محلی و با هدف حذف اسراف و تجمل گرایی ازبرای آن دسته از افراد که درون لحظه افطار به هر دلیل از منزل دور هستند به اجرا درون می آید.

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به واسطه گردشگر پذیر بودن روزانه پذیرای طیف گسترده ای از گردشگران ایرانی و شهروندان تهرانی اسن و ازبرای این قصد روزانه پذیرای شهروندان روزه دار تهرانی از ابتداری ماه مبارک رمضان بوده و درون پانزدهمین شب و همرمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) روی پل طبیعت میزبان روزه داران خواهد بود.

پنجمین جشنواره  باغ رمضان از ۱۶ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد با هدف همدردی و کمک رسانی به هموطنان سیل زده درون منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد درون حال برگزاری هست. این برنامه ها از ساعت ۲۰:۳۰ همزمان با افطار شروع شده و تا ساعت ۲۳ درون یک برنامه ریزی مدون میزبان روزه داران عزیز هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *