آزمون:فوتبال امروز روی خوشش را به ما نشان نداد/روی یک ضد هجوم گل دوم را خوردیم

به گفته خبرگزاری فارس به نقل از سایت رسمی فدراسیون،مریم آزمون سر مربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت:مقابل تیم میانمار با توجه به آنالیز کامل این تیم و دادن برنامه به بازیکنان ازبرای اینکه بتوانیم به این تیم گل بزنیم و چطور مسیر های نفوذ هافبک ها و مهاجمین فرصت طلب میانمار رو ببندیم، کاملا آماده بودیم.
وی ادامه داد :۹۰ دقیقه بچه ها شجاعانه فوتبال گیم کردند. دو سال پیش با تیم میانمار گیم کردیم و درون آن وقت هم ۲ بر ۰ باختیم ولی امروز درون ۹۰ دقیقه گل نخوردیم.
وی افزود:زمانی تیمی دقیقه ی ۹۱ گل می خورد واقعا یک تراژدی درون فوتبال رخ می‌دهد. تجربه این لحظه برایم بسیار دشوار بود. پس خوردن گل سریع خواستیم جبران کنیم و با همه ی نفرات هجوم کردیم ولی داور هندی حدود ۷ دقیقه وقت اضافه گرفته بود و درون عین ناباوری روی یک ضد هجوم گل دوم را خوردیم.
آزمون گفت:ما نمی خواستیم به هیچ عنوان این گیم را ببازیم ولی امروز فوتبال به من و بازیکنانم آن روی خودش را نشان داد. از این که فدراسیون از ما حمایت کرد و ما رو به این تورنمنت فرستاد ممنونم ما الان می‌توانیم دقیقا خودمان را ارزیابی کنیم و تجربه گران بها و خیلی خوبی از هند بدست آوردیم.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *