آذری: ۲ ماه پیش می‌دانستم درون پلی‌آف حضور داریم!/به منصوریان ایمان دارم

سعید آذری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد اظهارات امید نمازی مبنی براینکه علیرضا منصوریان به وی تحمیل شد و آذری مجبور شد که من را برکنار کند، گفت: مگر کسی می‌تواند به ما چیزی را تحمیل کند. واقعیت این هست که ما یک مجموعه هستیم و سهامدارانی داریم و با توجه به حساسیت فوتبال درون سطح جامعه نتایج تیم فوتبال به شدت پیگیری می‌شود. گاهی اوقات نتایج قاتل مربیان هستند، گاهی اوقات هم می‌توان تا آخرین لحظه ایستاد و گاهی این اتفاق نمی‌افتد. ما توضیحاتمان را ارایه کردیم که از توضیح های ما قانع نشدند.

وی افزود: چهار سال هست که ما خلاف جریان آب شنا می‌کنیم و  موضوع حمایت از مربیان  نه تنها درون رشته فوتبال بلکه درون همه رشته‌ها تبدیل به یک فلسفه درون این باشگاه شده هست. حتی مهندس یزدی زاده مدیرعامل کارخانه ذوب آهن نیز تا آخرین لحظه از مواضع باشگاه دفاع کردند ولی مدیریت اقتضائی بسته به شرایط وقت و مکان سبب تغییرات می‌شود. هیچکس نمی‌تواند به ما چیزی را تحمیل کند. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درون مورد اینکه گفته می‌شود علیرضا منصوریان از سوی یکی دو عضو ارشد هیأت مدیره حمایت می‌شده هست، گفت: همه با منصوریان موافق بودند این یک تصمیم‌گیری جمعی بود. همانصورت روزی که امید نمازی به ذوب‌آهن آمد یک تصمیم جمعی بود  اکنون هم درون مورد منصوریان همین اتفاق افتاده و اکثریت به منصوریان رأی دادند و وی بهترین انتخاب بود.

آذری درون مورد اینکه چقدر به موفقیت منصوریان درون ذوب‌آهن امیدوار هست، گفت: موفقیت تابعی از شرایط مختلف هست. ولی قطعاً منصوریان تمام توانش را به کار می‌گیرد تا ذوب‌آهن به موفقیت برسد ما به توانمندی وی ایمان داریم. 

وی درون مورد اینکه مصاحبه تندی علیه رشید مظاهری انجام داده و این برخلاف رویه مدیریت همیشگی اوست، عنوان کرد: به هر حال گاهی اوقات درون فوتبال پیش می‌آید که همه درون شرایط خوبی نباشیم. رشید مظاهری یکی از ستاره‌های تأثیرگذار ذوب‌آهن درون پنج سال گذشته بوده هست. بازیکنی که با تلاش خودش و حمایت باشگاه تبدیل به یکی از بهترین دروازبان‌های ایران شده هست. خود رشید مظاهری می‌داند که چقدر به وی علاقه‌مندم ولی گاهی ازبرای یک قهرمان پیش می‌آید که افت کند. قصد حرف من به رشید این بود که تمرکز وی کم شده هست. با خود وی هم صحبت کردم وی یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران هست.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: پس از گیم با تراکتورسازی رشید مظاهری صحبت‌هایی را درون رسانه‌ها مطرح کرد که جزو قراردادش نبود به  هر حال مظاهری یکی از بهترین‌ها هست و محمدباقر صادقی هم یک رقیب شایسته ازبرای وی هست و یکی از بزرگان تیم هست. رشید مظاهری زمانی که دروازه‌بان چهارم فولاد بود را ازبرای ذوب‌آهن انتخاب کردم. وی نقش تأثیرگذاری درون ذوب‌آهن درون این چند ساله ایفا کرده هست. من مطمئنم که درون هفته‌های آینده وی دوباره درون میدان می‌درخشد. درون این مدت وقت هم فشار زیادی را تحمل کرده هست.

آذری درون مورد اینکه خیلی‌ها معتقدند وی درون نیم‌فصل به تیم پرسپولیس خواهد رفت، گفت: خیلی‌‌ها خیلی نظرهایی را بیان می‌کنند، خیلی‌ها خیلی مواقع درون جریان خیلی از مسائل نیستند و ما این خیلی‌ها را خیلی موقع‌ها جدی نمی‌گیریم.

وی درون مورد اینکه مظاهری درون نیم‌فصل از ذوب‌آهن جدا می شود یا نه، گفت: ذوب‌آهن خانه مظاهری هست و وی تا هر وقت که دلش بخواهد قدمش روی چشم ما هست و من قدردان زحمات و تلاش وی هستم و امیدوارم از این افت یکی دو هفته‌ای خارج شود. مظاهری تا آخر فصل ۹۸-۹۷ با ما قرارداد دارد. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درون مورد اینکه گفته شد سهمیه ایران درون لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ هست ولی اکنون شاهد آن هستیم که ذوب‌آهن درون پلی‌آف لیگ قهرمانان حضور دارد و سهمیه ایران ۲+۲ شده هست، گفت: من از دو ماه پیش می‌دانستم که ما درون پلی‌آف حضور داریم و AFC برنامه‌ریزی‌هایش را درون همان وقت معلوم کرده بود ولی گفتم شاید اطلاعات مهدی تاج بیشتر از ما هست و شاید ایشان امیدوار بود که شیخ سلیمان با حضورش درون فینال قهرمانان آسیا ۱+۳ سهمیه را ازبرای ایران تأیید کند که این اتفاق نیفتاد. 

وی درون مورد حضور درون دو پلی‌آف آسیایی گفت: ما درصورتیکه درون ۱۰ پلی‌آف هم حضور داشته باشیم با تمام وجود می‌جنگیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درون مورد قانون منع به کارگیری بازنشستگان درون فوتبال گفت: درون این مورد نقطه‌نظری ندارم و مراجع‌ ذی‌صلاح باید درون مورد آن صحبت کنند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *