آذری: توان خرید بازیکن ۳۰۰ هزار دلاری نداریم

سعید آذری درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد وضعیت تیم ذوب آهن گفت: شرایط تیم خوب  و تمریناتش درون حال پیگیری هست البته با توجه به اینکه بازیکنان ما تنها ۳۰ درصد از مبلغ قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند درون پی جذب منبع ها مالی هستیم. هرچند درون نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفتیم ولی درون پی تامین منبع ها مالی هستیم تا به بازیکنان پرداختی داشته باشیم.

وی افزود: روز گذشته هم نشستی با علیرضا منصوریان داشتیم که ایشان گزارشی از عملکرد تیم و تمرینات را به ما ارایه کرده و یک گیم دوستانه هم مقابل سپاهان نوین داشتیم که یک بر صفر به پیروزی رسیدیم. منصوریان ظاهرا بیشتر درون این مدت وقت روز فیزیک بازیکنان تاکید داشته هست. 

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درون مورد اینکه منصوریان درخواستی ازبرای جذب بازیکن ارایه کرده یا خیر، گفت: ایشان درخواست جذب دو بازیکن تازه را داشتند یک بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی، با این حال باشگاه ذوب آهن ازبرای جذب بازیکن خارجی آئین‌نامه‌ای دارد که خودم آن را نوشته‌ام و ازبرای خرید بازیکن خارجی طبق آن آئین‌نامه عمل خواهیم کرد. ذوب آهن مثل بعضی باشگاه‌ها توان خرید بازیکن ۲۰۰-۳۰۰ هزار دلاری را ندارد و دنبال جذب بازیکن خارجی ارزان قیمت ولی با کیفیت‌ هستیم. 

آذری درمورد شکایت از قطر ازبرای حضور درون لیگ قهرمانان آسیا و اینکه تیم‌های این کشور به تعداد استاندارد گیم باشگاهی ندارند، عنوان کرد: سومین نامه را هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال نوشتیم ولی هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم. تنها شنیدیم که از فدراسیون گفته‌اند که این مساله را پیگیری نکنید! نمی‌دانم صحت و سقم این شنیده چقدر هست ولی باشگاه ذوب آهن به دادگاه عالی ورزش هم شکایت خواهد کرد و این مساله را پیگیری می‌کنیم.

وی درون مورد  برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال درون روز چهارشنبه گفت: این مجمع سالیانه فدراسیون هست که درون مورد مسایل و مباحث مالی هست.

آذری درون مورد اینکه چه خواسته‌ای درون مجمع خواهد داشت اظهار داشت: خواسته‌مان پیگیری مساله حق پخش تلویزیونی و روشن شدن وضعیت تبلیغات محیطی فوتبال هست .

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درون مورد اینکه چقدر به اجرایی شدن پروژه کمک داور ویدئویی درون نیم فصل دوم هست، گفت: این مساله شدنی هست و ما درون ایران مهندسین توانایی درون زمینه تکنولوژی داریم و این امر با همت و تلاش مهندسین ایرانی و قیمت‌های مناسب قابل اجرا شدن هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *