آبی پوشان درون چمن مصنوعی تمرین کردند/گرو و نویمایر غایبان استقلال درون مسافرت به رشت

به گفته خبرگزاری فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از گیم با سپیدرود از ساعت ۱۱:۳۰ درون زمین چمن مصنوعی ورزشگاه غدیر برگزار شد…با توجه به اینکه مسابقه فردای استقلال و سپیدرود درون چمن مصنوعی برگزار می شود آبی پوشان درون چمن مصنوعی تمرین کردند.

*الحاجی گرو که درون تمرین ۲ روز گذشته حضور نداشت امروز هم با آبی پوشان تمرین نکرد. این بازیکن ملاقات با سپیدرود را از دست داده هست…همچنین نویمایر هم با آبی پوشان به رشت نخواهد رفت. 

*درون ابتدای تمرین امروز شفر بازیکنان را دور هم جمع کرد و سپس آنها را درون اختیار مربی بدنساز قرار داد. درون قسمت پس هم گیم آقا وسط و فوتبال درون تیمی درون ۲ قسمت آبی و صورتی برگزار شد که سرمربی آبی پوشان روی این آیتم ها نظارت داشت…تمرین امروز زیر بارش باران برگزار شد.

* فرشید باقری که درون یکی از تمرینات این هفته دچار مصدومیت شده بود امروز هم بدون مشکل با تیمش تمرین کرد. این بازیکن یکی از گلزنان گیم درون تیمی امروز هم بود.

* با آخر تمرین امروز استقلال آبی پوشان پس از صرف نهار تهران را به مقصد رشت ترک خواهند کرد. قرار هست استقلالی ها با ۲ دستگاه اتوبوس راهی رشت شوند.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ فردا به مصاف سپیدرود خواهد رفت.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *